Zamknij
REKLAMA

Wypad na Wyspy Kanaryjskie

10:43, 18.09.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Część z nas nie miała okazji wyjechać na urlop w wakacyjnym terminie. A wszyscy tęsknimy za słońcem, relaksem, dobrym jedzeniem i niezapomnianymi wrażeniami. Wchodząc na stronę https://dreamtours.pl/wakacje/wyspy-kanaryjskie możemy sprawdzić, jak niewiele dzieli nas od luksusowego wypoczynku. 

Egzotyczny luksus

Doświadczone biuro podróży https://dreamtours.pl dba o każdy szczegół swojej oferty. Miłośnicy dalekich podróży odlecą w dowolny, egzotycznych zakątek kuli ziemskiej z wybranego miasta w Polsce lub w Niemczech. Nie zawiedzie ich wybrany środek transportu - samochód, autokar lub samolot - a miejsce powita eleganckim hotelem z wyśmienitymi lokalnymi przysmakami, międzynarodowym standardem obsługi, niezapomniane atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz niezapomniane widoki. Klienci Dream Tours chwalą także tę firmę za elastyczność w kontakcie, fachowe doradztwo i bezpieczeństwo podróży. 

Na środku Atlantyku

Zwróciliśmy uwagę na ofertę, która odpowiadała naszym potrzebom - spragnieni słońca wybraliśmy ofertę wycieczki na Wyspy Kanaryjskie. Mogliśmy wybrać bardziej stacjonarne wczasy lub wycieczkę, dzięki której można zobaczyć więcej bogactw natury i egzotycznej architektury. Na tym afrykańskim archipelagu znajdziemy się na środku Oceanu Atlantyckiego, a na lądzie czeka nas pustynna podróż na wielbłądach. Egzotykę niezapomnianych wakacji uzupełnią owocowe obiady, podawane niemalże prosto z drzewa!

Taką wycieczkę mogą sobie zafundować pary przyjaciół już 170 EU za tydzień. Co równie ważne, w tą daleką podróż można wybrać się bez konieczności posiadania paszportu, na miejscu będzie na nas czekać luksusowy pokój z widokiem na morze, a najmłodsi będą doskonale i bezpiecznie bawić się w przyhotelowym basenie. Biuro podróży Dream Tours oferuje także wycieczki z przewodnikiem, a na miejscu zapewnia opiekę fachowego rezydenta. 

Wygodna i szybka rezerwacja

Wylot na Wyspy Kanaryjskie można zarezerwować na stronie biura podróży lub poczekać 28 sekund na telefon doświadczonego doradcy. Skorzystanie z tej ostatniej opcji znacząco skraca czas całej procedury, a dzięki rozmowie nie tylko wybierzemy najlepszy dla siebie termin wakacji, ale i podając fachowej obsłudze nasze preferencje dotyczące wygód, znajdziemy idealny hotel. 

Wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie biuro podróży Dream Tours organizuje z różnych miast w Polsce i za granicą. Z tej opcji warto skorzystać również wtedy, kiedy Wyspy Kanaryjskie będą tylko jednym z celów w trakcie dłuższej eskapady w najdalsze zakątki świata. 

 

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone