Zamknij
REKLAMA

Pożyczka na leczenie. Gdzie możemy dostać ją od ręki?

11:11, 25.09.2017 | Materiał partnera
Skomentuj Fot. Materiały promocyjne

Nie każdy z nas ma odłożone pieniądze na czarną godzinę. Wobec tego wtedy, gdy pojawia się konieczność pokrycia nagłych wydatków, na przykład związanych z leczeniem, pojawia się problem. Skąd wziąć pieniądze? W tym celu możemy skorzystać z szybkich i wygodnych pożyczek.

Chociaż w Polsce możemy korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej w ramach NFZ, to jednak nie zawsze jest ona łatwo dostępna i najwyższej jakości. Długie kolejki, mały zakres usług, przestarzałe sprzęty i technologie – to tylko kilka minusów korzystania z państwowej ochrony zdrowia. Właśnie dlatego wtedy, gdy liczy się szybkość i skuteczność, Polacy chętnie korzystają z prywatnych gabinetów i klinik medycznych.

Jak zdobyć pieniądze na leczenie?

Gdy także chcesz leczyć się prywatnie, ale nie masz odpowiedniej kwoty na swoim koncie, nie musisz jednak wcale rezygnować z wizyty u specjalisty i zabiegów bez kolejek. W tym przypadku pomóc może nam pożyczka gotówkowa wzięta zarówno w banku, jak i pozabankowo.

Pożyczki gotówkowe możemy wydać na dowolny cel – niezależnie od tego, na co mamy ochotę. Możemy także przeznaczyć te pieniądze na leczenie, na przykład wizyty lekarskie, badania, zabiegi, wyposażenie potrzebne do leczenia. 

Gdzie po pożyczkę na leczenie?

Pożyczki możemy wziąć zarówno w firmach pożyczkowych działających pozabankowo, jak i w bankach. Pożyczki gotówkowe w banku możemy wziąć zwykle na sumę od 1 000 złotych wzwyż – limit zależy od naszej zdolności kredytowej. 

W przypadku pożyczek pozabankowych możemy zdecydować się zarówno na te ratalne, jak i na chwilówki. Pożyczki ratalne pozwolą nam na pożyczenie zwykle do 10 000 złotych, z kolei w przypadku chwilówek limit to na ogół 4 000 złotych, ale nowi klienci mogą pożyczyć zwykle od 1 000 do 3 000 złotych. Pożyczki tego rodzaju możemy wziąć także tylko na dowód – bez dostarczania żadnych dokumentów dodatkowych.

Również warto wskazać, że niektóre kliniki i gabinety mają podpisane umowy z bankami i innymi firmami, które pozwalają na skorzystanie z usług na raty. Wtedy na miejscu można podpisać wszystkie dokumenty związane z taką pożyczką ratalną.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA