Zamknij
REKLAMA

GEOLN.COM - Jak wyszukiwarka nieruchomości zmienia życie na lepsze?

10:24, 04.10.2021 | materiały partnera

Planując przeprowadzkę do innego kraju, przyszli emigranci napotykają szereg różnych kwestii, które należy rozwiązać. Najwięcej tych kwestii, wraz z zatrudnieniem i edukacją dla dzieci, jest powiązane z poszukiwaniem nieruchomości. Szeroki asortyment domów, mieszkań i nieruchomości komercyjnych do sprzedaży jest dostępny w każdym kraju na świecie. W wielu stanach zakup nieruchomości wiąże się z możliwością legalizacji. Oznacza to, że kupując metry kwadratowe za kwotę określoną przez prawo, można uzyskać zezwolenie na pobyt czasowy, a nawet obywatelstwo dla wszystkich członków rodziny. 

W poszukiwaniu nieruchomości potencjalni klienci posługują się różnymi metodami. Poszukiwanie obiektu przez agentów zainteresowanych finansowo jest bardzo powszechnym, ale tracącym aktualność sposobem. 

Czas ekspertów w nieruchomości

Najnowocześniejszy i najwygodniejszy sposób wyszukiwania nieruchomości to wyszukiwarka online GEOLN.COM. Oto kilka zalet, które ten system ma:

  • Wyniki wyszukiwania pokazują wyłącznie zweryfikowane obiekty zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.
  • Ceny — od sprzedającego, bezpośrednio od inwestora budowlanego lub właściciela nieruchomości
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs. Przeglądanie nieruchomości nigdy nie było tak komfortowe. Można od razu porównać domy i mieszkania według różnych parametrów, a także wyszukiwać za pomocą wbudowanej mapy. Kolejną zaletą GEOLN.COM jest to, że dla wygody użytkowników na stronie jest czat na żywo, na którym można zadawać wszelkie pytania tematyczne ekspertom w dziedzinie nieruchomości. 
  • Strona-wyszukiwarka GEOLN.COM zawiera w sobie przydatne informacje eksperckie na temat zagranicznych nieruchomości. Opinie ekspertów dotyczące najświeższych zagadnień z dziedziny nieruchomości są bezcennym źródłem informacji z pierwszej ręki. Informacje te pomogą nie tylko wybrać najlepsze opcje, kupić mieszkania i domy w najlepszej cenie, ale także ogarnąć rozmaite niuanse, w tym prawne.
  • Na stronie GEOLN.COM można znaleźć wykwalifikowanych specjalistów i współpracować z nimi. Usługi prawne, pomóc w zakresie kredytów hipotecznych w trybie online, doradztwo ekspertów, pomóc w doborze obiektów zgodnie z określonymi parametrami. A także oceny, zwiedzanie obiektu i wiele więcej. GEOLN.COM to nie tylko strona internetowa, która skupia się na ofertach nieruchomości na całym świecie. Jest to kompleksowe podejście do rozwiązania pytania. Na GEOLN.COM stworzone są warunki do uzyskania niezbędnych informacji i odpowiedzi – i to wszystko jest umieszczone na jednej stronie! Usługi, profesjonalne opinie, aktualna wartość, różnorodność obiektów – oto są narzędzi, które pomogą uzyskać najlepszą ofertę.  

Cyfryzacja procesu wyszukiwania i zakupu, jego dogodność i zrozumiałość były celem twórców specjalistycznej niszowej wyszukiwarki. „Dzięki funkcjonalności online pomagamy użytkownikom znaleźć idealne oferty nieruchomości do zakupu tak szybko, jak to możliwe”, mówi Diana Kabakci, dyrektorka firmy. Według „Forbesa”, Kabakci jest wiodąca ekspertką na rynku nieruchomości.

Jak działa wyszukiwanie zweryfikowanej właściwości? 

Na przykład Cypr daje możliwość uzyskania stałego pobytu w zamian za zakup nieruchomości za określoną kwotę. To państwo europejskie doświadcza prawdziwego boomu budowlanego w ostatnich dziesięcioleciach. Tysiące obiektów są projektowane, budowane i sprzedawane. Zgodnie z nowymi przepisami od 2021 r., aby dostać zezwolenie na pobyt stały w tym kraju, inwestor kupuje do dwóch obiektów nieruchomości mieszkalnych. Całkowita kwota transakcji musi stanowić nie mniej niż 300 000 euro. Obiekt budowlany może znajdować się na jakimkolwiek etapie gotowości. Warto zwrócić uwagę na to, że nowe przepisy przewidują zakup tylko nowych mieszkań bezpośrednio od inwestora budowlanego. 

Aby znaleźć odpowiednie zakwaterowanie, skorzystaj z GEOLN.COM. 

Wyszukiwanie online za pomocą map, filtrów lub kluczowych zapytań wyszukiwania pomoże wybrać odpowiednie obiekty. Na stronie można uzyskać porady prawne, wykwalifikowaną pomoc w wyszukiwaniu od ekspertów, a nawet zarezerwować wycieczkę, aby zobaczyć znalezione nieruchomości. 

Nawet opcje, takie jak zakup online i zdalna płatność są dostępne. Dzisiaj, gdy ruch między państwami może być ograniczony ze względu na kwarantannę, takie opcje mogą być bardziej niż użyteczne. 

Dlaczego użytkownicy na całym świecie ufają GEOLN.COM?

GEOLN.COM są ekspertami rynku nieruchomości. Wyniki wyszukiwania pokazują tylko zweryfikowane obiekty nowych budynków i nieruchomości odsprzedaży. Przyjazna dla użytkownika wyszukiwarka online, legalna weryfikacja wszystkich obiektów, ekspercka zweryfikowana treść to są te wartości, które zbudowały zaufanie użytkowników do GEOLN.COM.   

Zaletą tej wyszukiwarki jest bezpośrednia komunikacja w czasie rzeczywistym ze sprzedawcą (inwestorami budowlanymi, właścicielami lub ich przedstawicielami). Dzięki temu można szybko znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, bez potrzeby niekończących się negocjacji i wizyty na miejscu. I nie tylko na Cyprze — w ponad 30 krajów na całym świecie. 

Równie ważne jest wsparcie klienta przez ekspertów, które dostępne jest na stronie wraz z możliwością wyszukiwania nieruchomości. Według dyrektorki GEOLN.COM Diany Kabakci, wyszukiwarka oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich: wyniki wyszukiwania w dziesięciu językach, komunikacja online z menedżerami sprzedaży firm nieruchomości, kredyty online, porównanie znalezionych nieruchomości, konto użytkownika, aby zachować historię interakcji z witryną, interaktywny wybór mieszkań. 

Korzystając z wyszukiwarki, zabezpieczysz swoje finanse, skrócisz czas wyszukiwania i załatwiania dokumentów. Jest to również doskonałe narzędzie do planowania, marzeń i nadążania za aktualnymi cenami i ofertą nieruchomości na całym świecie. Kto wie, jak życie zmieni się w przyszłości — całkiem możliwe, że wkrótce znajdziesz swój wymarzony dom na GEOLN.COM

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%