Zamknij
REKLAMA

Jeden z lepszych serwisów drukarek w Warszawie

00:00, 01.09.2021 | materiały partnera

Jedna z gorszych sytuacji, kiedy jestem tuż przed sesją, potrzebuję dużej ilości wydrukowanego materiału do nauki, lecz moja drukarka nie wykazuje chęci współpracy, zepsuła się! Moja wiedza odnośnie naprawy takiego urządzenia urządzenia ogranicza się do uzupełnienia tuszu oraz wyjęcia zaciętej kartki. Co zatem zrobić? Trzeba skorzystać z pomocy fachowców.

Jednym z pierwszych serwisów drukarek w warszawie na jaki natknąłem się w internecie był serwis druk. Osobiście bardzo spodobało mi się co mieli do zaoferowania w takiej sytuacji jak moja, ponieważ ich głównym atutem była szybkość naprawy oraz mobilność.

Na swojej stronie (https://serwis-druk.pl/) oferują dojazd do klienta w ciągu 3 godzin, dodatkowo pracują w  weekendy a jeśli mieszkasz na terenie Warszawy dojazd do klienta będzie darmowy. Kiedy pilnie potrzebujesz aby drukarka znowu działała, wyżej wymienione atuty serwisu drukarek są niezastąpione.

Dodam również że wyżej wymieniony serwis zajmuje się nie tylko naprawą drukarek, ale oferuje również naprawę laptopów, monitorów oraz komputerów, instalację sterowników , WINDOWS i oprogramowania MS  OFFICE.

To do czego dążę to fakt, że możemy skorzystać z usług tych fachowców nie tylko przy drukarkach, ale również kiedy padnie nam komputer lub monitor którego pilnie potrzebujemy. Wielozadaniowość jest według mnie wielkim plusem, ponieważ możemy kontaktować się z jedną sprawdzoną firmą w przypadku każdego problemu. Osobiście  bardzo lubię takie rozwiązania.

W moim przypadku potrzebna była naprawa drukarki hp, jednak jeśli przy zgłoszeniu podamy inną markę taką jak brother czy Samsung, nie będzie to problemem dla pracowników aby zaoferować nam oryginalne części do naszego urządzenia.

Osobiście bardzo mi się to spodobało, gdyż nie muszę szukać po różnych serwisach usług dla różnych marek co oszczędza dużo czasu. Zaznaczę tu również, że po usłudze dostajemy trzy miesiące gwarancji na wykonaną naprawę. 

To co również przykuło moją uwagę to bardzo ładnie dopracowana strona internetowa. W porównaniu do innych stron oferujących naprawę drukarek w Warszawie ta jest dla mnie ciekawa, ładna, posiada proste animacje które urozmaicają  wygląd oraz od razu pozwala skontaktować się z serwisem.

Uważam że takie dbanie o estetykę i wygląd powinno zostać docenione przez potencjalnych klientów, ponieważ wymagało to pewnie sporo wysiłku oraz czasu aby stworzyć tak przejrzystą i estetyczną stronę. Zaznaczam to dlatego, że kiedy przeglądałem strony konkurencji czułem się jakbym przeglądał interaktywny plik PDF lub niesformatowany dokument tekstowy z kilkoma kolorami, co mnie osobiście odstrasza od skorzystania z usług takich firm.

Reasumując, całość pracy opisanej przeze mnie firmy w mojej ocenie zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Naprawa drukarek i nie tylko na wysokim poziomie, jedyne co mogę tutaj zaznaczyć to że za diagnostykę sprzętu w wypadku nie znalezienia usterki będziemy musieli zapłacić, jednakowoż nikt przecież nie wzywa fachowców kiedy nic się nie dzieje, a kiedy będzie potrzebne dokonanie naprawy to sprawdzanie sprzętu zostaje wykonane gratis.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%