Zamknij
REKLAMA

Popraw swoje zasięgi na Facebooku dzięki Wypromowani

14:12, 20.07.2021 | materiały partnera

Facebook to jedno z najpopularniejszych miejsc w Internecie. Obecnie służy już nie tylko rozrywce, ale wspiera także cele biznesowe, zarówno ogromnych, światowych marek, jak i jednoosobowych działalności freelancerów. Facebook to obecnie świetne miejsce do zbierania społeczności wokół swoich usług i produktów. Można to robić za pomocą prywatnego profilu lub strony typu fanpage, i przedstawiać swoją markę obecnym i przyszłym klientom. Pomocne w budowaniu swojej wiarygodności w sieci okazują się obserwacje Facebook i polubienia stron typu fanpage.

Obserwacje prywatnego konta użytkownika

Obserwacje Facebook są ważne w prowadzeniu własnego biznesu z dwóch powodów. Posiadanie dużej liczby Facebook followers działa na Twoją korzyść w oczach potencjalnych klientów, którzy chętniej zaufają Tobie, Twoim produktom i usługom, jeśli zobaczą, że zebrałeś wokół swojej marki dużą liczbę wiernych fanów. Liczba Facebook followers jest też istotna dla algorytmów, które oceniają ciekawość i wiarygodność profilu na podstawie liczby obserwacji oraz zaangażowania fanów.

Aby przyspieszyć rozwój swojej marki osobistej możesz kupić obserwacje Facebook dla swojego profilu. Ważne jest, aby przed złożeniem zamówienia ustawić konto na publiczne, aby umożliwić tym przesłanie obserwujących, i podać w zamówieniu link do profilu. Obserwacje zazwyczaj są dodawane stopniowo, aby wzrost wyglądał naturalnie. 

Like na Facebooku

Wyświetlenia i polubienia postów i zdjęć odgrywają ogromną rolę dla algorytmów w serwisie Facebook. To one decydują o tym, jak często dany post będzie wyświetlany kolejnym użytkownikom na ich ścianie, a więc w rezultacie do ilu użytkowników dotrą Twoje treści. Jeśli już posiadasz zaangażowaną społeczność, to nie musisz martwić się o liczbę wyświetleń i reakcji, jeśli jednak dopiero zaczynasz swoje działania w social mediach, to możesz pomyśleć o kupnie kilku dodatkowych like na FB. Wystarczy że podasz link do postów na Facebook, a boty lub użytkownicy polikują wybrane zdjęcia. Pomimo tego, że tutaj podajesz link do postu, a nie link do profilu, to również upewnij się, że Twoje konto jest publiczne na czas realizacji zamówienia.

Wyświetlenia

Wyświetlenia na Facebooku mają największe znaczenie w przypadku filmów. Przy video ważne jest nie tylko samo kliknięcie w filmik i rozpoczęcie odtwarzania, ale także czas, jaki użytkownik poświęci na oglądanie Twojego filmiku, ponieważ to ten czas jest liczony jako zaangażowanie użytkownika. Decydując się za zakup wyświetleń, sprawdź jaki procent czasu filmiku obejmuje oferta, zanim wyślesz wybrane filmy.

Like i obserwacje Facebook dla strony fanpage

W przypadku stron fanpage zamiast obserwacji możesz dokupić polubienia. Obserwowanie fanpage jest częściej wykorzystywane przez firmy które swoją markę budują wokół produktów, a nie przez freelancerów którzy tworzą marki osobiste, jednak w każdym przypadku jest to świetna opcja jeśli chcesz rozdzielić swoje prywatne konto od strony firmowej.

Oferta usług w przypadku stron jest bardzo podobna. Kupując polubienia fanpage na Facebooku możesz wybrać, czy chcesz aby były to boty czy prawdziwi ludzie. Wiele firm oferuje także polskie obserwacje Facebook za dodatkową opłatą. Stopniowe dodawanie Facebook followers dla strony fanpage również jest możliwe.

Opinie na Facebooku dla Twojej firmy

Polski Facebook coraz bardziej przejmuje funkcje wyszukiwarek jeśli chodzi o wyszukiwanie lokalnych lokali usługowych. Użytkownik, który nawet na początku wpisze wyszukiwaną frazę w wyszukiwarkę, natychmiast przechodzi na witrynę internetową danego lokalu, lub, jeśli taka nie istnieje - na fanpage na Facebooku. Jedną z pierwszych rzeczy, na którą użytkownik zwraca uwagę podejmując decyzję zakupową, jest znajdująca się przy lokalu lub produkcie ocena.

Opinie takie coraz częściej można napotkać na Facebooku. Najlepszą opcją dla dopiero co startującego biznesu usługowego na zwiększenie liczby klientów będą dodatkowe pozytywne opinie Facebook, które również można dokupić, a które poprawią renomę i wizerunek w sieci każdego lokalu.

Czy kupowanie obserwacji na Facebooku jest bezpieczne?

Jeśli zdecydujesz się na zakup followersów lub polubień na Facebooku, warto jednak przed zakupem zapoznać się z polityką wybranej firmy. Większość z nich bardzo dba o bezpieczeństwo swoich klientów, warto uważać na oszustów, tak jak w każdej branży. Przeczytaj regulamin konkretnej usługi oraz całego sklepu, jeśli zajdzie taka konieczność. Najlepiej, jeśli właściciel sklepu jest polską firmą. Możesz wtedy z łatwością uzyskać dodatkowe informacje w krajowym rejestrze firm. Upewnij się z jakich metod witryna korzysta. 

Dobrą praktyką będzie sprawdzenie czy firma posiada już pozytywne opinie klientów. Jeśli Ty również będziesz zadowolony z usługi kupienia obserwacji czy lików na Facebooku napisz swoją opinię, oceń pozytywnie firmę i pomóż innym podjąć rozsądną decyzję.

Otrzymuj informację!

Szukasz więcej porad jak zdobyć like na facebooku? Wiele firm które oferują tego typu usługi prowadzi też blogi i własne newslettery, więc zostaw e mail w celu poinformowania Cię o nowych postach.

Kup obserwacje i ciesz się lepszym wizerunkiem w sieci.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%