Zamknij
REKLAMA

Czy pomoc drogowa, to tylko holowanie?

11.58, 29.10.2018 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12.04, 29.10.2018
Skomentuj

Wielu kierowców, którym mogą przecież przytrafić się różne sytuacje w czasie jazdy, tak naprawdę obawia się ostatecznie wzywać firmy oferujących pomoc drogową. Boją się przede wszystkim tego, iż będą musiały się zmierzyć z holowaniem pojazdu, czy tego chcą, czy nie. Warto w takim razie obalić kilka podstawowych mitów, dzięki którym nikt, już nie będzie sobie wyobrażał tego, jako zło konieczne.

Podstawowe naprawy na miejscu zdarzenia

Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że możemy natrafić na firmę, która nie jest nam w stanie zaproponować więcej, niż tylko możliwość odholowania pojazdu we wskazany adres. W takich okolicznościach, takich firm rzeczywiście należy unikać jak ognia. Ale w jaki sposób znaleźć firmę, podchodzącą do tematu w sposób profesjonalny?

Przede wszystkim zapoznajmy się dużo wcześniej z ofertami konkretnych firm. Wtedy nie znajdziemy się w sytuacji podbramkowej, ale całkowicie świadomie, będziemy mogli podjąć sobie właściwą decyzję, z której będziemy w pełni zadowoleni.

Autolaweta transportująca samochód osobowy

Jedną firmą, której oferta naprawdę jest godna uwagi, może być między innymi - http://www.cukierski-auto-hol.pl/auto-pomoc. Zanim przejdziemy do zapoznawania się z usługami świadczonymi przez tę firmę, należy na początku zaznajomić się jeszcze z jej dokładnym obszarem działania. Mowa jest o Łodzi, a także pobliskich okolicach. Zatem, jeżeli ktoś będzie miał przykre zdarzenie w Łodzi, w okolicach miasta, lub też na autostradach znajdujących się w pobliżu Łodzi, to może z powodzeniem liczyć na udzielenie fachowej i błyskawicznej pomocy drogowej.

Tutaj w pierwszej kolejności sprawdzany jest stan techniczny pojazdu. Jeżeli tylko istnieje możliwość dokonania naprawy na miejscu zdarzenia, to fachowcy nie wahają się ani przez chwilę, tylko natychmiast usuwają usterkę. W ten sposób rzeczywiście istnieje bardzo duża szansa na to, że usterka najzwyczajniej w świecie zostanie usunięta, a kierowca będzie mógł bez żadnego problemu kontynuować podróż. Do najczęstszych awarii, jakie są tylko usuwane, zalicza się między innymi źle zatankowane paliwo, rozładowany akumulator, czy też awaria systemu alarmowego, przez co kierowca nie może się dostać do własnego samochodu.

Uprawnienia i doświadczenie

Najlepszą firmę znajdziemy również po tym, że wykazuje się ona już bardzo dużym doświadczeniem. Jest to niewątpliwie bardzo ważne. Szczególnie, że na rynku w tej branży pojawia się jedynie coraz więcej firm, a niekoniecznie są one dobre w tym co robią.

W takim razie warto dokładnie zapoznać się z ofertą, czy na pewno możemy liczyć na to, że firma, która przyjedzie na nasze wezwanie, będzie wyróżniać się odpowiednimi kwalifikacjami.

Autolaweta DAF transportująca samochód po kolizji

Jeśli nasze zaufanie zostanie powierzone firmie - http://wawa-hol.pl/porady/wiosna-na-drogach/, to na pewno się nie zawiedziemy.

W pierwszej kolejności możemy liczyć na to, że ekipa przyjeżdża dosłownie na każde wezwanie, przez 24 godziny na dobę. W ten sposób nie musimy się obawiać tego, że przyjdzie nam czekać naprawdę bardzo długie godziny na pomoc drogową.

Ponadto firma jasno deklaruje, że jednocześnie posiada bardzo duże doświadczenie, jeżeli chodzi o naprawianie samochodów. Dla właścicieli pojazdów, które uległy właśnie awarii, jest to naprawdę bardzo istotna informacja. Przede wszystkim możemy liczyć na to, że na miejscu zdarzenia nasz samochód szybko będzie naprawiony, jeżeli doszło wyłącznie do podstawowych usterek. Natomiast, jeżeli wystąpiły poważniejsze awarie, to nie będzie także najmniejszego problemu z tym, żeby najzwyczajniej w świecie oddać auto pod opiekę wykwalifikowanych mechaników.

Warsztat jest wyposażony we wszystkie specjalistyczne sprzęty. Dlatego nie ma też najmniejszego problemu, żeby w warsztacie samochodowym wykonać diagnostykę komputerową, a nawet całościowy przegląd. Gdy okaże się, że jednak dalsza podróż tym samochodem jednak nie będzie możliwa, to zawsze możemy skorzystać z opcji wynajmu samochodu zastępczego. W tym czasie, kiedy będziemy odbywać wcześniej zaplanowaną podróż, jednocześnie nasze prywatne auto może być najzwyczajniej naprawiane.

Dodatkowe usługi

Gdy chcesz się dowiedzieć, jakie jeszcze dodatkowe usługi mogą być oferowane przez firmy, które udzielają pomocy drogowej, to możesz zapoznać się z propozycjami kierowanymi przez http://pomocdrogowa.tychy.pl/eko-jazda-jak-jezdzic-oszczednie/ Rzeczywiście na pierwszym miejscu należy wspomnieć o możliwości zamówienia autolawety, która jest dostępna przez 24 godziny na dobę. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe usługi, to wśród nich z powodzeniem można wymienić między innymi usługi transportowe.

W tym przypadku z powodzeniem możesz zamówić między innymi transport samochodów na terenie Polski, jak i również całej Europy. Jednak nie są przewożone wyłącznie całe i nowe samochody, ale również te, które uległy kolizjom, czy wypadkom. Zabezpieczenie tego typu pojazdów wymaga odpowiedniego doświadczenia, ale oczywiście w przypadku tej firmy, można z powodzeniem na nie liczyć.

Ciekawą usługą jest transport nie tylko samochodów, ale także innego rodzaju maszyn i sprzętów. Mowa jest przede wszystkim o transporcie pojazdów budowlanych oraz rolniczych. Na pewno nie każdy jest w stanie się tego podjąć. Jeżeli więc dysponujemy firmą budowlaną, lub posiadamy maszyny rolnicze, które często muszą być być przewożone w różne miejsca, to oczywiście bez najmniejszego problemu, będziemy mogli skorzystać właśnie z oferty tej firmy.

Chcesz się dowiedzieć, po jakich trasach konkretna ekipa jeździ najczęściej? Tutaj również nie ma większego problemu z tym, żeby się o tym dowiedzieć. Ponieważ samochody najczęściej są transportowane tak naprawdę na terenie całej Polski, Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zatem, jeżeli przymierzasz się również do zakupu nowego samochodu, który powinien być sprowadzony z Zachodniej Europy, to również jesteś pod właściwym adresem. W końcu są to kierowcy, którzy mają doświadczenie nie tylko w jeździe do tamtych zakątków Europy, ale również w bezpieczny sposób przywiozą do Ciebie auto.

Jak widzisz możliwości wezwania pomocy drogowej, jest naprawdę wiele. Najważniejsze jest jednak to, by podczas wyjazdu w trasę koniecznie mieć przy sobie konkretną wizytówkę. Wtedy przynajmniej nie będziesz się obawiał, że trafisz w ciemno na pierwszą lepszą firmę, która nie spełni Twoich oczekiwań.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%