Projekt pn. Siła gorlickich seniorów realizowany jest przez Fundację Wyjdź z Domu dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych Aktywni+ na lata 2021–2025. Edycja 2024.
Wartość programu: 187 136,00 PLN
Projekt jest skierowany do społeczności mieszkańców powiatu gorlickiego, miasta Gorlice, uczestników Gorlickiego Klubu Seniora oraz dla wszystkich zainteresowanych udziałem osób w wieku 60+ oraz osób poniżej 60 r. życia (również dla osób z niepełnosprawnością) i wolontariuszy. Projekt realizowany będzie na terenie powiatu gorlickiego.
Jego głównym celem jest promocja i poprawa wizerunku osób starszych w lokalnej społeczności mieszkańców miasta Gorlice oraz powiatu gorlickiego poprzez przeprowadzenie kampanii medialnej filmowo-fotograficznej upowszechniającej udział seniorów w życiu publicznym oraz szeregu warsztatów i zajęć edukacyjno-szkoleniowych dla osób w wieku 60+.
W ramach projektu zakłada się realizację:
Dzięki realizacji projektu nastąpi:
Udział w projekcie jest bezpłatny!
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ KONTAKT :
Strona internetowa: www.wyjdzzdomu.pl
Facebook: fundacjawyjdzzdomu
E-mail: [email protected]
Telefon: 730 777 296
Biuro projektu: ul. 11 Listopada 27, 38-300 Gorlice (w godzinach od 8.00 do 16.00)

Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Dobry artykuł. Dowiedziałem się wszystkiego, to jest kompleksowa informacja. Jeśli nie kopiowany to gratuluję autorowi.
TH
12:16, 2026-05-21
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Więcej przystanków na ŁOKIETKA ! W Austrii autobusy jeżdżą nie pod takie góreczki i dają radę. Można puścić je odwrotnie przez Pocieszkę w dół i zrobić więcej przystanków. Koniecznie przy Działkach !!!
Łookietek
10:12, 2026-05-21
Areszt dla 25-latka z Gorlic. Śledczy zabezpieczyli nar
A na Komendzie kiedy będzie porządek ? Wszyscy wiedzą o CIOCI i jej mężu i nic nie robicie u siebie. Nikt wam już nie wierzy.
Wojna i pokój
09:57, 2026-05-21
Rewitalizacja 3 Maja w Gorlicach. Kiedy ruszą prace w c
Jak komus sie mowi ze Gorlice leza przy drodze Krajowej lub drogach Wojewodzkich, to ludzie robia sobie w oczy kpiny i pytaja sie, czy w ogole widzialem te drogi? i bym sie nie osmieszal ! Bo na tych drogach to ciezko zawrocic nawet rowerem.
Gorliczan,
07:17, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz