Zamknij

Sprawny Google Tag Manager - warto śmiało kroczyć w przyszłość

08:11, 06.12.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:13, 06.12.2023
pixabay.com pixabay.com

Nie od dziś wiadomo, że płynne zarządzanie różnego rodzaju witrynami sieciowymi ma kluczowe znaczenie dla każdego, kto pragnie rozwijać swoją działalność za pośrednictwem Internetu. Dotyczy to zarówno sklepów online, jak i stron zajmujących się działalnością społeczną czy też kulturalną. Do naszej dyspozycji pozostają tutaj liczne narzędzia, dzięki którym możemy szybciej oraz sprawniej osiągać nasze cele. Z pewnością możemy do nich zaliczyć tutaj Google Tag Manager, który automatyzuje wiele procesów, bez konieczności ręcznego a także pracochłonnego działania w kodach stron www. Takie rozwiązania jak Google Tag Manager czy też kod Google Analytics są więc konieczne wszędzie tam, gdzie zależy nam na dokładnym oraz sprawnym działaniu różnego rodzaju witryn sieciowych.

Funkcjonalny Google Tag Manager - menedżer tagów Google zawsze pod ręką

Jeśli dotychczas Google Tag Manager jest dla nas pojęciem obcym, to koniecznie powinniśmy to zmienić. Korzystanie z menedżera tagów Google to coś, co pozwoli nam usprawnić efektywne zarządzanie kodem na różnego rodzaju stronach internetowych. Wdrożenie Google Tag Managera pozwoli nam w pełni korzystać z tych usług Google, dzięki którym niemożliwym będzie np. spowodowany przez człowieka błąd skryptu Javascript. Google Tag Manager bezpośrednio doda w naszej witrynie sklepu online np. piksel Facebooka. Bez tego programu dodanie piksela FB wymagałoby ingerencji w kod strony, na której zamierzamy go umieścić. Narzędzia Google pozwolą nam także śledzić każde wyświetlenie strony np. w aplikacjach mobilnych, dzięki czemu zyskamy pełną wiedzę na temat tego, co się dzieje w naszych witrynach online i co możemy ewentualnie w nich zmienić, by np. potencjalni klienci oraz klientki chętniej je odwiedzali.

Wielkie możliwości drzemią w Google Tag Managerze - skorzystaj z Google Tag Managera już dziś

Menedżer Tag Google pozwoli nam zoptymalizować nasze wszelkie działania związane z obszarem Google Ads dla witryn internetowych, aplikacji mobilnych i in. Wystarczy więc zainstalować GTM, by wprowadzaniem zmian mógł się zająć ktoś, kto nie ma praktycznie żadnej wiedzy w tym zakresie. Jeśli jednak dokładne śledzenie tego typu działań nie jest naszą pasją, to warto to zlecić prawdziwym profesjonalistom, którzy z Google Tag Manager mają do czynienia od momentu jego powstania, czyli od 2012 roku. Przyniesie to naprawdę wymierne efekty, usprawni działanie witryn, systemów reklamowych, czatów i in. Kompleksową pomoc pod tym względem uzyskamy za pośrednictwem witryny sieciowej: www.artursmolicki.com. GTM centralizuje i upraszcza proces sterowania tagami w danej witrynie online. Pozwoli on zawsze wczytać odpowiedni skrypt, stosując przy tym wszelkie reguły GTM. Nie trzeba w tym celu angażować całego pionu IT, bo takie działania można przeprowadzić z jednego miejsca na własną rękę. Pomoc w konfiguracji tagów np. w aplikacji IOS nie będzie nam potrzebna. Wyżej wymieniona witryna sieciowa udziel nam wszelkiej pomocy w tym, by nasz Google Tag Manager działał bez zarzutu. GTM posiada np. funkcję debugowania kodu śledzącego przed tym, jak zostanie on użyty w praktyce, w naszej witrynie internetowej. Pomoże się nam to zorientować, czy dane tagi działają tak, jak powinny działać i czy nie wpływają one np. na szybkość ładowania strony, czy też inne działania przeprowadzane przy użyciu folderów, zakładek, linków i in. Warto tutaj z pewnością postawić na współpracę ze specjalistami, dzięki której nasza witryna sieciowa będzie działać jeszcze sprawniej, a my będziemy mogli nadal się rozwijać.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%