Zamknij
REKLAMA

Sprawdzamy opinie klientów Salonów Agata – co wpływa na popularność zakupów mebli przez internet?

08:31, 07.02.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 08:31, 07.02.2023

Dynamiczny rozwój branży e-commerce sprawił, że zakupy przez internet cieszą się coraz większą popularnością. Dotyczy to również branży meblarskiej. Dla wielu osób spędzanie długich godzin w sklepach stacjonarnych jest po prostu męczące. Zamiast tego stawiają na wygodne porównywanie asortymentu w zaciszu swojego domu. Sprawdzamy, co o zakupach online sądzą klienci Salonów Agata.

Jak zaoszczędzić czas i pieniądze? Wybór najkorzystniejszej oferty

Meble zazwyczaj są inwestycją na lata, a ich zakup to niejednokrotnie większy wydatek. W tej kwestii nie można sobie pozwolić na pochopne decyzje i nietrafione wybory. Dla klientów ważne są: dokładne obejrzenie mebla, sprawdzenie jego funkcjonalności oraz wygody użytkowania. Z tego powodu w branży meblarskiej uwidacznia się kilka dróg zakupowych.

Pierwsze zjawisko to research online i zakup offline. Klient szuka wyposażenia w sklepie internetowym, czyta opinie, porównuje ceny, a następnie udaje się do salonu stacjonarnego. Ogląda sprzęt na żywo i podejmuje decyzję o zakupie.

Druga opcja to research offline i zakup online. W tej sytuacji klient najpierw ogląda i testuje meble w sklepie stacjonarnym, a następnie szuka wybranych modeli w internecie.

Na tym jednak nie koniec, gdyż istnieje jeszcze trzecia kategoria klientów. Są to osoby, które szukają wyposażenia online, oglądają i testują je w sklepie stacjonarnym, a następnie kupują za pośrednictwem strony internetowej.

Zakupy przez internet – gwarancja bezpieczeństwa

Zakupy mebli przez internet są wygodne i bezpieczne – udowadniają to opinie klientów Salonów Agata. Ustawa o prawach konsumenta jasno informuje, że dokonując zakupów na odległość lub poza sklepem stacjonarnym (czyli online) masz aż 14 dni na odstąpienie od umowy. Co ważne, nie musisz podawać przyczyny rezygnacji. Jeśli zamówiony mebel oddajesz w nienaruszonym stanie, sklep ma obowiązek przyjęcia zwrotu.

W takiej sytuacji nie ponosisz żadnych konsekwencji ani dodatkowych kosztów. Warto również zaznaczyć, że wskazana możliwość jest czymś innym aniżeli reklamacja. Reklamacje wymagają podania konkretnej przyczyny zwrotu towaru np. wskazania wady sprzętu.

Innowacyjne rozwiązanie Salonów Agata – zamów meble do Megaskrytki

Twój harmonogram dnia powoduje, że nie możesz czekać na przyjazd kuriera? Zamówienie nie mieści się w paczkomacie? Salony Agata proponują idealne rozwiązanie, jakim są Megaskrytki. Obecnie znajdują się w kilku miastach, ale wkrótce mają pojawić się w wielu nowych lokalizacjach.

Megaskrytę znajdziesz tuż obok swojego salonu, a na odebranie towaru masz 48 h. Za dostarczenie zamówienia nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%