Zamknij
REKLAMA

Kancelaria radcy prawnego w Poznaniu

10:30, 27.01.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 10:30, 27.01.2023

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej na terenie Poznania, koniecznie sprawdź - kancelaria radcy prawnego Poznań. Świadczymy pomoc zarówno osobom prywatnym, jak i firmom i przedsiębiorstwom. Wieloletnie doświadczenie zespołu, setki poznanych spraw pozwalają na kompleksową pomoc każdemu, kto się zgłosi. Najważniejsze jest to, aby porady prawne były udzielane indywidualnie, po dokładnym przeanalizowaniu sprawy. Tylko w ten sposób można znaleźć odpowiednie i satysfakcjonujące wyjście z każdej sytuacji. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dzięki dogłębnej analizie i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc osobom fizycznym, ale i w każdym biznesie. 

Radca prawny Poznań

Wyślij zapytanie poprzez formularz na stronie, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, kiedy to możliwe. Kancelaria znajduje się w Poznaniu, gdzie oferujemy doradztwo najlepszych radców prawnych. Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych, kompleksową pomocą przy sprawie w różnych gałęziach prawa. 

Jedną z głównych specjalizacji kancelarii jest prawo upadłościowe. Najczęściej pomocy w tej kwestii potrzebują podmioty gospodarcze, a także wiele firm. Oferujemy pomoc prawnika w kwestiach finansowych działalności gospodarczej. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii w zakresie prawa gospodarczego, ponieważ dla naszych specjalistów niemożliwe nie istnieje. Wychodzimy zawsze z założenia, że problemy finansowe firmy nie muszą zawsze kończyć się jej upadłością.

Specjaliści do prawa spadkowego i rodzinnego zajmą się sprawami klientów indywidualnych. Kancelaria prawna oferuje kompleksową pomoc w sprawach takich jak postępowanie rozwodowe, postępowanie spadkowe, czy dochodzenie alimentów. Kwestie rodzinne oraz spadkowe to bardzo ważny element naszego życia, a celem działalności kancelarii jest właśnie pomoc w ułożeniu swojej sytuacji życiowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawy te nie dość, że są skomplikowane ze względu na zawiłości prawne, to jeszcze są trudne prywatnie. 

Ponadto, zapewniamy obsługę prawną także z zakresu kontroli oraz postępowań podatkowych, prawa budowlanego i inwestycyjnego, odszkodowań, prawa pracy, a także obsługi przedsiębiorców. Oferujemy kompleksową pomoc i indywidualne podejście do każdej z powierzonych nam spraw. Klienci indywidualni mogą skorzystać u nas z wizyty w kancelarii w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu wizyty. Oferujemy również współprace dla firm na zasadzie wynagrodzenia ryczałtowego. Reprezentujemy także naszych klientów na sprawach sądowych z najwyższą starannością i reprezentując najwyższe standardy.

Kancelaria Radcy Prawnego Poznań - Radca Prawny Łukasz Trzaskowski

Adres firmy:
Os. Rusa 11, 61-245 Poznań

Telefon:
+48 696 734 586

Strona WWW:
https://www.kancelaria-trzaskowski.pl/

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%