Zamknij

Skuteczny i przyjemny automasaż w domu. Poznaj pistolet wibracyjny Casada

14:11, 24.01.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:22, 24.01.2022

Z powodu siedzącej pracy zmagasz się z bólami i sztywnością mięśni? Prowadzisz aktywny tryb życia i jesteś narażony na liczne kontuzje? W łagodzeniu dolegliwości i przyspieszeniu regeneracji mięśni pomoże profesjonalny pistolet do masażu. Takie nowoczesne produkty ma w swej ofercie niemiecka marka Casada. Poznaj najnowszy model urządzenia i zamów go dla siebie lub bliskiej osoby. 

Rozluźnienie spiętych partii ciała, szybsza regeneracja mięśni

Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej z ograniczoną możliwością ruchu to spory wysiłek dla naszego ciała. Dlaczego? Otóż taka postawa utrzymywana przez długi czas nie jest dla nas ani naturalna, ani korzystna. Pierwszym sygnałem świadczącym o negatywnym wpływie długiego siedzenia na zdrowie i samopoczucie jest ból pleców. Z czasem pojawiają się bóle w okolicy karku i głowy, a także uczucie drętwienia i ciężkości nóg. 

Pracując w takiej pozycji przez wiele godzin dziennie, koniecznie trzeba zadbać o ustawienie krzesła, stołu i monitora komputera na odpowiedniej wysokości. Przydać mogą się podnóżki i podkładki pod nadgarstek. W złagodzeniu bólu i rozluźnieniu spiętych partii ciała pomoże z kolei pistolet wibracyjny wyposażony w kilka wymiennych końcówek. Ten wielofunkcyjny sprzęt nie zajmuje wiele miejsca – można przechowywać go w szufladzie biurka i w torebce.

Z tego urządzenia mogą korzystać również osoby aktywne fizycznie, trenujące na siłowni i w domowym zaciszu. W ich przypadku automasaż wykonany przy pomocy pistoletu przyniesie ulgę obolałym po treningu częściom ciała i przyspieszy regenerację mięśni. Pomoże zadbać również o wygląd i kondycję skóry, ponieważ regularny masaż wibracyjny pozwala rozprawić się z cellulitem.

Pistolet wibracyjny Casada – pięć prędkości pracy urządzenia

W asortymencie niemieckiej marki Casada dostępny jest profesjonalny model pistoletu do masażu MediGun Pro. Przyciąga uwagę nowoczesnym wyglądem. Razem z wymiennymi końcówkami i ładowarką jest zamknięty w eleganckiej walizce, którą można zabrać ze sobą do biura i na wakacje. Wymienne końcówki różnią się od siebie kształtami dostosowanymi do masażu konkretnych partii ciała i grup mięśniowych. 

Pistolet wyposażony jest w pięć prędkości pracy w trybie manualnym i automatycznym. Ta najwyższa prędkość to aż 3400 uderzeń na minutę. Niezależnie od wybranej intensywności i szybkości pracy urządzenie nie wytwarza hałasu – krótki automasaż z jego udziałem można zatem włączyć do codziennych wieczornych zabiegów relaksacyjnych. Gdy pojawi się taka potrzeba w wykonaniu masażu pomóc może także bliska osoba.

Podsumowując, urządzenie do masażu marki Casada realizujące masaż ostukujący spełnia wiele funkcji. Pomaga w pozbyciu się uczucia sztywności i bólu, przyspieszeniu regeneracji mięśni i zadbaniu o kondycję skóry. Osoby aktywne fizycznie mogą wykorzystywać go przed lub po treningu jako dodatkową formę wsparcia. Zapraszamy do odwiedzenia strony Casada i obejrzenia pistoletu MediGun Pro w akcji.

Sprawdź także fotele masujące na: https://casada.pl/kategoria-produktu/fotele-masujace

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%