W niedzielne popołudnie (10 grudnia) przy Szkole Podstawowej w Bieśniku odbył się II Mini Jarmark Świąteczny, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Bieśnika.
Podstawówka w Bieśniku to niewielka szkoła, bo uczęszcza do niej około 40 dzieciaków. Wszyscy doskonale się znają, dlatego mieszkańcy wypełnili dzisiaj przyszkolne podwórko i chętnie wybierali dla siebie świąteczne ozdoby. Na stoiskach można było też dostać miody oraz pachnące mydełka i świece z szalowskiej Mydło Stacji.
Nie zabrakło świątecznej kawy i herbaty oraz gorącej czekolady. Każdy mógł również skosztować dań przygotowanych przez radę rodziców.
Było też wspólne dekorowanie pierniczków i wizyta świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciakom prezenty. Na zakończenie kiermaszu rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą świąteczną kartkę.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2953"}
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
W Ropie już był ;)
Ja
16:33, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Olkusz ,Gorlice i Wadowice były robione zdjęcia w kwietniu 2026 roku. Oficjalnie pisze na ich stronie google szukać na hanogrogram.wiec już nie będzie jeździć po Gorlicach .więc spóźniony artykuł chyba jest .
Darek ( Panki grać..
15:57, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Jak zwykle zadziala ale jak antyreklama i przeniesie odwrotne skutki.
Ekspert
15:48, 2026-05-21
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Niektórym rajcom miejskim nie udalo się W latach 90-tych zaorać MZK Dzisiaj to publiczny przewoźnik wykonujący usługi na terenie miasta i gmin na dobrym poziomie taborem nowoczesnym i bezpiecznym Tak trzymać!!
Observet
13:58, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz