Zamknij

Bystra zderzenie Forda z Peugeotem

Jarosław RozpłochowskiJarosław Rozpłochowski 10:45, 02.08.2017
Skomentuj

[ALERT]1501663524561[/ALERT]

Około godziny 10.10 w Bystrej na krzyżówce na przysiółek Pasternik doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Osobom podróżującym Peugeotem 307 musiano udzielić pomocy medycznej.

Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie to jest klasycznym wymuszeniem pierwszeństwa. Kierujący Fordem Mondeo wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, gdzie przy skrzyżowaniu stoi znak STOP. W tym samym czasie od strony Woli Łużańskiej jechał Peugeot 307, którym podróżowały dwie osoby. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu aut. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy zostały obrócone, a Peugeot został wepchnięty w skarpę.

Zespoły pogotowia ratunkowego udzielały pomocy medycznej dwóm osobom. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

ObserverObserver

24 0

Dla niektórych kierowców przed takimi skrzyżowaniami należałoby ok.50 m przed tablicą STOP instalować progi zwalniające,może tąpnięcie i uderzenie głową w podsufitkę spowoduje otrzeźwienie i reakcje na obowiązujące znaki drogowe

11:44, 02.08.2017
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kgrkgr

1 0

Racja !!
STOP to STOP !!!!!!!!!!!!!

17:28, 03.09.2017


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%