W niedzielę (8 grudnia) hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szymbarku wypełniła się muzyką, tańcem i świątecznym klimatem. II Świąteczny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Kasztelu przyciągnął mieszkańców i miłośników tańca z całego regionu, stając się prawdziwym świętem ruchu i elegancji.
Turniej rozpoczął się tradycyjnie od uroczystego poloneza, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy.
W programie turnieju rywalizowały pary dorosłych z renomowanych zespołów: Podkarpacie Jasło, Gracja Krosno i Showdance z Gorlic. Tancerze zaprezentowali wachlarz stylów tanecznych, od klasyki, takiej jak walc wiedeński i angielski, przez dynamiczne quickstep i tango, aż po pełne pasji style latino, takie jak samba, rumba czy paso doble. Każda para wnosiła na parkiet nie tylko techniczną perfekcję, ale także wyjątkowe emocje i artystyczny wyraz, które podbijały serca widzów.
Oprócz rywalizacji turniejowej na scenie pojawili się również tancerze z zespołów OKGG i GCK, którzy wzbogacili program o dodatkowe pokazy taneczne. Niezwykłą atmosferę wydarzenia uświetnił występ wokalny Katarzyny Burkot.
Wydarzenie poprowadzili Klaudia Jaśkowska i Adam Berkowicz, których energia i profesjonalizm doskonale współgrały z klimatem turnieju. W trakcie tanecznej rozgrzewki z publicznością przeprowadzono nietypowy konkurs, w którym wyłoniono Króla i Królową Balu – tytuły trafiły do najbardziej zaangażowanych i roztańczonych uczestników.
Organizatorzy wydarzenia zapewnili, że w przyszłym roku możemy spodziewać się kolejnej edycji, pełnej nowych atrakcji i emocji.
::video{"type":"onnetwork","item":"6"}
::video{"type":"onnetwork","item":"581"}
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5103"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Niektórym rajcom miejskim nie udalo się W latach 90-tych zaorać MZK Dzisiaj to publiczny przewoźnik wykonujący usługi na terenie miasta i gmin na dobrym poziomie taborem nowoczesnym i bezpiecznym Tak trzymać!!
Observet
13:58, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
a co z Policjantem z Jabłonicy!!!
yyyy
13:36, 2026-05-21
Nie żyje Bronisława Szpotowicz, była radna i Sekretarz
miała na imię Bronisława... dbajcie o korektę, Grolice42.
Pani Szpotowicz
12:52, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Na zdjeciach wszystko piekne nawet Gorlice, ale przyszlosci nie ma.
Tarnow
12:43, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz