Zamknij
REKLAMA

O empatii słów kilka na przykładzie zdarzenia w Świnoujściu

22:51, 07.05.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Helikopter pogotowia wylądował na świnoujskim osiedlu, by ratować życie. Właściciel Lexusa obwiniał pilota, że podmuch kurzu uszkodził mu samochód. Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem. Kobieta, której miano ratować życie niestety zmarła.

Kobieta potrzebowała pomocy. Przyjechała karetka. Okazało się, że pacjentkę trzeba pilnie przetransportować do szpitala. Na miejsce, czyli na osiedle przy ulicy Witosa, przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pilot brawurowo wylądował na niewielkim skrawku pustej przestrzeni między blokami. W takcie lądowania kurz wzbił się w powietrze. Samochody, które stały w pobliżu, pokrył osad i trawa.

Właściciel jednego z aut - Lexusa - był zirytowany tą sytuacją. Wdał się w rozmowę z pilotem. Tłumaczył, że ten prawdopodobnie uszkodził mu lakier samochodu. Chciał złożyć zawiadomienie na policji. Pilot postanowił wezwać funkcjonariuszy. Mundurowi po przyjeździe obejrzeli auto. Okazało się, że samochód jest jedynie zakurzony, więc nie było podstaw do przyjęcia zgłoszenia.

W trakcie rozmowy kierowcy z pilotem kobieta przebywała w karetce. Pacjentka - jak poinformowała rzeczniczka pogotowia - zmarła. Rzeczniczka nie udzieliła szczegółowych informacji.

źródło informacji: iswinoujscie.pl 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

GoscGosc

11 2

Brak słów.... 07:59, 08.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OjojOjoj

4 14

O empatii słów kilka? A gdzie empatia dla właściciela lexusa? Człek zmieni pracę weźmie kredyt i kupi sobie wymarzone nowe auto wypolerowane prosto z salonu, a tu jakiś wandal "co robi swoje" mu je zniszczy. To nie są tanie rzeczy. 20:12, 11.05.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

2 0

Ty to taki *%#)!& czy udajesz? Nie chodziło o lądowanie Adriana na odsłonięcie kolejnego pomnika czy tez Donaldinio nie pędził na mecz tylko ratowano ludzkie życie. A może następnym razem to Twoja matka będzie? 11:13, 22.05.2018