Zamknij

PODCAST24. Karolina Rojek i jej debiutancka powieść wydana pod pseudonimem! Mamy też dla Was konkurs!

18:00, 20.10.2023 .
Skomentuj

Do rozmowy w ramach kolejnego odcinka naszej serii #PODCAST24 zaprosiliśmy Karolinę Rojek, pisarkę, która wydała właśnie swoją debiutancką powieść „Patykiem na pisaku pisane”. Karolina zgodziła się na rozmowę z nami tylko pod jednym warunkiem, że będzie mogła zachować anonimowość. To było wyzwanie!

Na wstępie wyjaśniamy - Karolina Rojek to pseudonim literacki autorki, która mieszka w okolicy Gorlic. W celu zachowania jej anonimowości - wideo podcastu tym razem przybrało nieco inną formę.
Rozmawiamy nie tylko o pisaniu książki, ale i o życiu, i to – co ciekawe – tym nie tylko w Polsce. Podpytujemy o pomysł na fabułę osadzoną w policyjnym świecie i misternie utkane relacje między bohaterami.

Okazało się również, że Karolina napisała nie ponad 400 stron, ale ponad 800! Dlatego póki co ukazał się tom pierwszy jej powieści.

Było też sporo o przeczytanych książkach, które można liczyć... na kilometry! I o przeciekawym zjawisku, kiedy twoja książka jest już dawno napisana i czeka na swój czas w szufladzie, a ty czytasz podobną opowieść autorki, której do tej pory nie znałaś nawet ze słyszenia.

Mamy dla Was konkurs!

Mamy dla Was również nie lada gratkę! Dla pierwszych czterech osób, które odwiedzą w poniedziałek (23 października) naszą redakcję (przy ulicy Kościuszki 59) mamy debiutancką powieść Karoliny Rojek. Przygotujcie się jednak na krótkie pytanko, dotyczące naszego podcastu! Czekamy na Was od godz. 9!  Do zobaczenia!

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

[ZT]15635[/ZT]

[ZT]15556[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

OxzOxz

4 1

Jak się tak maskuje to po co robić z nią wywiad? Niech sobie siedzi w ukryciu.🤣 15:27, 21.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%