Zamknij

Serce Pawła mieszka w Beskidzie Niskim. Oddajcie swój głos na jego zdjęcie!

11:06, 28.08.2023 . Aktualizacja: 11:06, 28.08.2023
Skomentuj fot. Paweł Koziorowski fot. Paweł Koziorowski

Nasz Czytelnik poprosił nas o pomoc w rozpropagowaniu informacji o konkursie, w którym bierze udział. Paweł Koziorowski znalazł się wśród finalistów konkursu fotograficznego LaMPA organizowanego w ramach Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. Aktualnie trwa głosowanie na nagrodę publiczności!


Paweł na co dzień mieszka w Łodzi, ale jego serce – i nogi – ciągle włóczą się po bezdrożach Beskidu Niskiego! Fotograf nie rozstaje się z aparatem, dzięki czemu i my możemy towarzyszyć mu w beskidzkich podróżach. Jego wyprawy możecie podglądać na facebookowym profilu Nature Photography Paweł Koziorowski.

Jedno ze zdjęć Pawła – z redyku Bacy Klimowskiego – znalazło się w gronie finalistów konkursu fotograficznego LaMPA organizowanego w ramach Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju.

Aktualnie trwa głosowanie na nagrodę publiczności i można oddać głos na moje zdjęcie, dodając pod nim lajka na stronie konkursu. Zazwyczaj większość zdjęć w takich konkursach pochodzi z zagranicy i rzadko trafiają się zdjęcia stricte z Beskidu Niskiego. Wesprzyjcie mnie proszę w wypromowaniu Beskidu Niskiego w najlepszym wydaniu

– zachęca Paweł Koziorowski.

Każdy lajk jest na wagę złota!

Wystarczy kliknąć zdjęcie poniżej i zostawić pod nim lajka lub serduszko.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%