Zamknij
REKLAMA

Dyktando na Święto Niepodległości

08:21, 25.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Bezpłatny portal edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w 100% online. Im więcej osób włączy się w akcję, tym większa suma trafi do potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić siedem tysięcy złotych. Od tego czasu portal znacznie się rozwinął, toteż organizatorzy przewidują, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku kategoriach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Oprócz niesienia pomocy będzie to też idealna okazja, aby w tym szczególnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, dobrze się przy tym bawiąc. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%