W środę w godzinach popołudniowych do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku motorowerzysty. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani strażacy z Ropy i JRG Gorlice.
Do wypadku kierującego skuterem doszło na bocznej drodze w przysiółku Zadział. Na szczęście prowadzący jednoślad nie doznał poważniejszych obrażeń, chociaż koniecznie było opatrzenie.
Na miejscu policjanci z Wydziału Drogowego wyjaśniają przyczyny zdarzenia.
Wkrótce więcej informacji.
Dobry duszek18:14, 04.05.2022
To są skutki picia wódki i jeżdżenia na podwójnym gazie
Prezes 20:03, 04.05.2022
Repa i wszystko jest
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
„Babciu, mama miała wypadek”. Seniorka oddała oszustowi
Jeszcze mogła wszystkie dobrocie z domu sprzedać
Aaa
11:15, 2025-07-11
„Babciu, mama miała wypadek”. Seniorka oddała oszustowi
A jakby przyszło co do czego to pewnie Babcia najmądrzejsza we wszystkim co ona to nie wie i umie i ile lat się narobiła
Aaa
11:13, 2025-07-11
„Babciu, mama miała wypadek”. Seniorka oddała oszustowi
A dla Księdza nic nie zostawiła?
Aaa
11:11, 2025-07-11
„Babciu, mama miała wypadek”. Seniorka oddała oszustowi
Ej Babciu Babciu.🤣 Trzymasz kasę wnuczce nie dasz grosza a obcej osobie wszystko dałaś.
Aaa
11:10, 2025-07-11
4 0
XDD mnie zastanawia fakt jak sie mozna rozwalic skuterem...