Na sygnale Gorlice24

Zamknij
Zobacz!

Ciągnik rolniczy stoczył się na kobietę. 22-latek trafił do aresztu

. 09:34, 27.05.2026 Aktualizacja: 10:27, 27.05.2026
2 Ciągnik rolniczy stoczył się na kobietę. 22-latek trafił do aresztu

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w miejscowości Brzana w gminie Bobowa. Podczas wykonywania prac polowych ciągnik rolniczy stoczył się ze wzniesienia i uderzył w stojącą kobietę. Poszkodowana doznała poważnych obrażeń, a sprawca został zatrzymany przez policję.


Wczoraj, 26 maja, około godziny 21.30 służby ratunkowe z powiatu gorlickiego otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem ciągnika rolniczego.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że 22-letni mieszkaniec gminy Bobowa podczas wykonywania prac polowych doprowadził do stoczenia się ciągnika ze wzniesienia. Maszyna uderzyła w stojącą kobietę, również mieszkankę gminy Bobowa.

Kobieta wymagała pomocy medycznej. Obrażenia poszkodowanej były na tyle poważne, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

– informuje podkomisarz Gustaw Janas, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w  Gorlicach. 

Policjanci zatrzymali 22-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu trzeźwości, dlatego funkcjonariusze zdecydowali o pobraniu krwi do dalszych badań.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają mundurowi z komisariatu w Bobowej


::addons{"type":"alert"}

::news{"type":"see-also","item":"44798"}

::news{"type":"see-also","item":"44894"}

::news{"type":"see-also","item":"44777"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

ONA>ONA>

4 2

By zwiekszyc Bezpieczestwo inspekcja ruchu drogowego i NIK maja pisma o sprawdzenie ciagnikow w clym Powiecie.

10:53, 27.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TarnowTarnow

4 1

Dziewe, skoro Policja codziennie sprawdza w Gorliach Budowlancow i Rolnikow na trzezwosc, ze jeszcze Bobowa tym stylem nie idzie.

11:12, 27.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%