Na sygnale Gorlice24

Zamknij
Zobacz!

Groźny wybuch gazu w domu. Uszkodzona konstrukcja budynku [FOTO]

Barbara Ćmiech Barbara Ćmiech 08:21, 14.04.2026 Aktualizacja: 09:07, 14.04.2026
Skomentuj Groźny wybuch gazu w domu. Uszkodzona konstrukcja budynku [FOTO] fot. OSP KSRG Biecz

W godzinach porannych doszło do niebezpiecznego zdarzenia w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Wapniska w Bieczu. W wyniku wybuchu butli gazowej uszkodzona została konstrukcja domu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.


Do zdarzenia doszło dzisiaj (14 kwietnia) tuż po godzinie 6. Służby zostały zadysponowane do wybuchu butli z gazem w budynku jednorodzinnym. W chwili zdarzenia w domu przebywała jedna osoba – 70-letni mężczyzna.

Na miejsce skierowano zastępy OSP Biecz i JRG PSP Gorlic. Działania wspierał zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Łącznie w akcji brało udział 17 strażaków z PSP i OSP.

Mężczyzna, który znajdował się w budynku, został poszkodowany, jednak – jak wynika z informacji przekazanych przez służby – nie odniósł poważnych obrażeń.

Nie wystąpiło zagrożenie pożarowe, jednak siła wybuchu była na tyle duża, że doprowadziła do poważnych uszkodzeń konstrukcji budynku. W związku z tym o zdarzeniu poinformowano nadzór budowlany, który oceni stan techniczny obiektu.

– informuje mł. kpt. inż. Konrad Abram, rzecznik prasowy KP PSP w Gorlicach.


::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7386"}

 

::addons{"type":"alert"}

::news{"type":"see-also","item":"43464"}

::news{"type":"see-also","item":"43455"}

::news{"type":"see-also","item":"43452"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%