Noc z soboty (26 października) na niedzielę (27 października) mieszkanka Stróżówki zapamięta zapewne na długo, bo spędziła ją na policyjnym dołku. Została zatrzymana po tym, jak odjechała z miejsca stłuczki, którą sama spowodowała.
W sobotni wieczór w Stróżówce kierowca nieznanego samochodu najechał na zaparkowane audi, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci bardzo szybko ustalili, kto jest sprawcą stłuczki i odnaleźli, jak się okazało, kierującą samochodem kobietę.
Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie 38-latki znajduje się ponad 2,9 promila alkoholu!
Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy, a ona sama została osadzona w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.
Za prowadzenia samochodu na podwójnym gazie i odjechanie z miejsca kolizji mieszkanka Stróżówki odpowie przed sądem.
Natomiast w poniedziałkowy poranek (28 października) mundurowi ujawnili trzech kolejnych kierowców, którzy prowadzili swoje samochody pod wpływem alkoholu.
Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie zatrzymanego w Zagórzanach kierowcy forda, znajduje się ponad 0,3 promila alkoholu. Mieszaniec Skawiny za jazdę po użyciu alkoholu odpowie przed sądem.
Z kolei mieszkanka Austrii zatrzymana na Zakolu w Gorlicach wydmuchała ponad 0,7 promila alkoholu. Kierująca bmw również przed sądem będzie się tłumaczyła z prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.
Niemalże równocześnie policjanci z gorlickiej drogówki zatrzymali w Kobylance kierowcę fiata, który nie dość, że miał zatrzymane decyzją starosty uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych, to jeszcze wsiadł za kółko swojej osobówki mając w organizmie 1,7 promila alkoholu.
Powadzony przez mieszkańca Kobylanki fiat został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a kierowca po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu. Teraz czeka na wezwanie z komendy.
Źródło info: KPP w Gorlicach
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
W Ropie już był ;)
Ja
16:33, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Olkusz ,Gorlice i Wadowice były robione zdjęcia w kwietniu 2026 roku. Oficjalnie pisze na ich stronie google szukać na hanogrogram.wiec już nie będzie jeździć po Gorlicach .więc spóźniony artykuł chyba jest .
Darek ( Panki grać..
15:57, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Jak zwykle zadziala ale jak antyreklama i przeniesie odwrotne skutki.
Ekspert
15:48, 2026-05-21
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Niektórym rajcom miejskim nie udalo się W latach 90-tych zaorać MZK Dzisiaj to publiczny przewoźnik wykonujący usługi na terenie miasta i gmin na dobrym poziomie taborem nowoczesnym i bezpiecznym Tak trzymać!!
Observet
13:58, 2026-05-21
10 1
2,9 prom. ??? Nooooo,, szacunek" za wynik dla Szanownej Damy😂😂😂
9 4
Brawa dla policjantów!!wszystkich pijanych tępić, zabierać prawka i samochody!!!
5 7
A dlaczego tępić? Jak oni na trzeźwo się boją jeździć to muszą wypić i pijany nie spowoduje wypadku bo jedzie ostrożnie
2 0
Jednak kobiety dają w szyję.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz