Zamknij
REKLAMA

Siary. Szkoła w nowej odsłonie

08:51, 22.07.2020 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

Choć przed nami dopiero półmetek wakacji to dla dzieci z Siar pojawiła się dobra, szkolna informacja. Rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Władysława Długosza w Siarach odbędzie w odnowionym budynku.

Budynek został poddany generalnej termomodernizacji zamontowano także pompy ciepła. Obecnie trwają jeszcze prace porządkowe. W ramach projektu przeprowadzono już modernizację energetyczną przedszkola w Ropicy Górnej, Szkoły Podstawowej w Siarach. Obecnie trwają prace termomodernizacyjne w  Szkole Podstawowej w Męcinie Wielkiej. Pracom termomodernizacyjnym zostanie także podany budynek Urzędu Gminy w Sękowej.

Gminę  Sękowa w ramach Związku Gmin Ziemi Gorlickiej realizuje projekt pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej na terenie Gmin Ziemi Gorlickiej”  z którego zostaną sfinansowane prace o łącznej  wartości ponad 2 mln zł.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 4.3.2. Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MauMau

8 4

Kolor elewacji fatalny, a z reszty pozostaje tylko sie cieszyc. 21:58, 22.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do MauDo Mau

1 0

Kolor elewacji może się podobać lub nie. Liczy się efekt i każda złotówka, która pozostanie w kasie Gminy. 14:48, 24.07.2020


UrszulaUrszula

0 0

Cieszcie się bo inni nawet takiego budynku nie mają a to jest kompleks po liftingu my uczyliśmy się w klasach ogrzewanych piecami kaflowymi z jedną toaletą na zewnątrz bez bieżącej wody czy ktoś o tym pamięta!
16:10, 27.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%