Zamknij
REKLAMA

Uście Gorlickie. OSP otrzymała nowy samochód rozpoznawczy

13:23, 14.01.2021 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj foto: OSP KSRG Uście Gorlickie
REKLAMA

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Uściu Gorlickim odbyło się przekazanie samochodu techniczno-rozpoznawczego oraz sprzętu ratowniczo-gaśniczego i ochrony osobistej. Samochód marki Ford Ranger trafił do druhów z Uścia Gorlickiego, a pozostały sprzęt do jednostki w Brunarach. Zakupy były możliwe w ramach środków przekazanych z Funduszu Sprawiedliwości, których dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Samochód marki Ford Ranger będzie służył do wyjazdu np. plama oleju, powalonego drzewa na drogę oraz innych zdarzeń do których nie będzie potrzebne wyjazdu średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Mercedes. 

Wartość sprzętu to ponad 202 tyś złotych, z czego 200 tyś to wspomniane wsparcie zewnętrzne.

W przekazaniu sprzętu wzięli udział Jadwiga Wójtowicz - radna sejmiku małopolskiego, dh Przemysław Wszołek - Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie, Komendanci KP PSP w Gorlicach bryg. Krzysztof Gładysz oraz st. kpt. Waldemar Krok, Bartłomiej Sołtys - nadleśniczy Nadleśnictwa Łosie, Marcin Wszołek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Zbigniew Ludwin - Wójt Gminy oraz druhowie z Uścia Gorlickiego i Brunar.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KurKur

10 3

Będzie POkropiony? 15:20, 14.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BartekkBartekk

7 0

Chłopaki w remizie na pewno już kropią 🤣 18:57, 14.01.2021


0%