Zamknij
REKLAMA

Remont 5 sal gimnastycznych w szkołach na terenie gminy Bobowa

09:28, 05.06.2019 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

Trwają prace związane z realizacją zadania pn. Remont pięciu sal gimnastycznych w Szkołach Podstawowych na terenie Gminy Bobowa, współfinansowanego z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu „Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej”. Prace w budynkach szkolnych potrwają do 16 sierpnia br.

Zakres prac w poszczególnych szkołach przedstawia się następująco:

I. REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BOBOWEJ obejmuje wymianę istniejącego parkietu wraz z legarami, w tym oczyszczenie posadzki betonowej, wykonanie nowych warstw i zabudowy, malowanie parkietu lakierem sportowym, a także malowanie linii boisk oraz montaż nowych listew wokół parkietu. Ponadto w ramach zadania zostanie wykonana wentylacja podłogi oraz cztery otwory wentylacyjne w ścianie zewnętrznej pod oknami. Dodatkowo wymienione zostaną oprawy oświetleniowe wraz z instalacjami. Ponadto w ramach zadania przewiduje się malowanie ścian wraz z uzupełnieniem ubytków oraz montaż nowych siatek sportowych ochronnych.

II. REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRZANIE obejmuje: cyklinowanie, szpachlowanie i malowanie istniejącego parkietu wraz z wykonaniem wentylacji, montażem nowych listew oraz malowaniem linii boisk. W ramach zadania wymienione zostaną okna i parapety, wymalowane ściany oraz zamontowane nowe wywietrzniki dachowe z izolacją przejścia przez dach.

III. REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SIEDLISKACH obejmuje:cyklinowanie, szpachlowanie i malowanie istniejącego parkietu. Ponadto zostaną namalowane linie boisk oraz zamontowane nowe listwy wokół parkietu. W ramach zadania zostaną odmalowane ściany a także dach sali z przewiązką. Ponadto zostanie naprawiona dylatacja oraz zamontowane nowe drzwi zewnętrzne.

IV. REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STRÓŻNEJ obejmuje wymianę istniejącego parkietu wraz z wykonaniem jego wentylacji, malowaniem i montażem nowych listew. Dodatkowo w ramach zadania zostanie wykonany montaż nowych osłon kaloryferów, słupków stalowych do gry w piłkę siatkową oraz nowych siatek sportowych ochronnych. Dodatkowo w ramach zadania naprawione zostaną drabinki gimnastyczne oraz zostanie wykonana naprawa ścian wraz z usunięciem przyczyny zawilgocenia oraz malowanie ścian sali.

V. REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WILCZYSKACH, obejmuje: cyklinowanie, szpachlowanie i malowanie istniejącego parkietu wraz z montażem nowych listew. Dodatkowo w ramach zadania zamontowane zostaną nowe siatki ochronne oraz wykonane zostanie malowanie ścian.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz