Zamknij
REKLAMA

By było bezpieczniej

14:43, 01.12.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Trwają prace remontowo-budowlane w otoczeniu Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Są one efektem porozumienia Zarządu Powiatu Gorlickiego z szefem Firmy Usługowo-Handlowej AR-PLAN Arkadiuszem Rudolphi.

Zarząd Powiatu Gorlickiego, na wniosek p. Arkadiusza Rudolphi, zapoznał się z sytuacją w terenie oraz potrzebami internatu w związku z planowaną przebudową drogi dojazdowej, z której będzie także korzystał w.w przedsiębiorca.

Zarząd Powiatu postanowił partycypować w kosztach wykonania instalacji wodociągowej i montażu hydrantu przeznaczając na ten cel 13 tys. zł. Drugie tyle dofinansował właściciel firmy AR-PALN. Hydrant, zabezpieczający pobór wody np. w razie pożaru, jest już wykonany. Poprawi to bezpieczeństwo uczniów mieszkających w internacie oraz podopiecznych Dziennego Ośrodka Wsparcia.

Zarząd Powiatu włączył się także w prace związane z budową chodnika na drodze dojazdowej do internatu. Pozostałe roboty drogowe ma wykonać p. Arkadiusz Rudolphi, który przygotowuje się do otwarcia swojej firmy na działce za internatem, a rzeczona droga stanowi jedyny dojazd do niej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone