XII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Osobliwości ziemi gorlickiej", który odbył się pod honorowym patronatem Starosty właśnie został rozstrzygnięty.
Jak podają organizatorzy przedsięwzięcie przeprowadzone zostało w dwóch formułach tematycznych: „Osobliwości ziemi gorlickiej” i „Moja najlepsza fotografia”.
Biorący udział w konkursie uczniowie podzieleni zostali na poszczególne kategorie wiekowe:
- uczniowie szkół podstawowych;
- uczniowie szkół ponadpodstawowych;
- uczniowie specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych.
W celu oceny oraz wyłonienia zwycięskich fotografii organizatorzy utworzyli specjalne jury, które pod przewodnictwem Wacława Bugno tworzyli: Jacek Kosiba – artysta fotografik, Wojciech Haberek – instruktor MDK.
Łącznie w konkursie udział wzięło 175 fotografii mieszkańców naszego powiatu.
Wręczonych zostało 16 nagród i 8 wyróżnień.
Protokół z posiedzenia komisji zawierający szczegółowy wykaz nagrodzonych i wyróżnionych autorów:
Formuła: „Osobliwości ziemi gorlickiej” – w kategorii wiekowej klas I-III szkół podstawowych nagród i wyróżnień nie przyznanoKategoria wiekowa: klasy IV-VIII
Nagrody:
- Kornelia Pater - MZS Nr 4 w Gorlicach
- Michał Ściborski - MZS Nr 4 w Gorlicach
- Krzysztof Wędrychowicz - SP w Ropicy Polskiej
- Franciszek Mazur - SP w Ropicy Polskiej
- Szymon Orzechowski - SP w Ropicy Polskiej
- Mateusz Burkot - SP w Ropicy Polskiej
- Antoni Wisłocki - MZS Nr 5 w Gorlicach
Wyróżnienia:
- Kornelia Pater - MZS Nr 4 w Gorlicach
- Ewa Moroń - ZSP w Sękowej
- Wiktoria Masztafiak - SP w Ropicy Polskiej
- Emilia Karp - SP w Ropicy Polskiej
Kategoria wiekowa: szkoły ponadpodstawowe
Nagrody
- Natalia Michalik - ZSZ w Bieczu
- Martyna Sołtysiak - ZSZ w Bieczu
- Gabriela Data - ZSZ w Bieczu
- Michał Smoszna - ZS Nr 1 w Gorlicach
Kategoria: Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze
Nagrody:
- Karolina Kotowicz - Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Szymbarku
Wyróżnienia:
- Aneta Skrzypniak - Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Szymbarku
Formuła: „Moja najlepsza fotografia” – w kategorii wiekowej klas I-III szkół podstawowych nagród i wyróżnień nie przyznano
Kategoria wiekowa: Klasy IV-VIII
Nagrody:
- Zuzanna Malinowska - MZS Nr 6 Gorlicach
- Zuzanna Jajko - MZS Nr 4 w Gorlicach
- Michał Ściborski - MZS Nr 4 w Gorlicach
Wyróżnienia:
- Anna Moroń - ZSP w Sękowej
- Witold Wałęga - MZS Nr 6 im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej w Gorlicach
Kategoria wiekowa: szkoły ponadpodstawowe
Nagrody:
- Adrian Laskoś - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
Wyróżnienia:
- Weronika Nabożna - I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcą konkursu!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz