Mieszkańcy Gorlic mogą już korzystać z wyremontowanych odcinków ulic Romana Dmowskiego, Zielonej oraz Kwiatowej. Zakończone inwestycje mają poprawić bezpieczeństwo i komfort codziennego poruszania się po mieście.
Dobiegły końca prace remontowe prowadzone na trzech ulicach w Gorlicach – Romana Dmowskiego, Zielonej oraz Kwiatowej. Modernizacja została zrealizowana w ramach miejskich działań związanych z poprawą infrastruktury drogowej i bezpieczeństwa uczestników ruchu.
Zakres robót obejmował m.in. frezowanie starej nawierzchni oraz usunięcie spękań siatkowych. Wykonano także nową podbudowę z kruszywa łamanego, położono nową warstwę asfaltobetonu oraz utwardzono pobocza.
Dzięki przeprowadzonym pracom odnowione ulice zyskały lepszy standard techniczny i estetyczny wygląd. Zmodernizowane odcinki mają przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo kierowców i pieszych, a także poprawić komfort codziennego użytkowania dróg przez mieszkańców.
Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Godrom z Gorlic.
Źródło info: UM Gorlice
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
::news{"type":"see-also","item":"44249"}
::news{"type":"see-also","item":"43728"}
::news{"type":"see-also","item":"43659"}
Tak.10:18, 13.05.2026
Dziwne ze Burmistrz wyraza zgode na remonty w Gorliach, skoro Ksiedza sa przeciwni temu, bo chca by Gorliczanie zyli w biedzie i byli im Posluszni, nadal chodzili do Kosciola, Prosili o lepsza Przyszlosc i tak wlasnie Biznes Ich sie kreci i tylko na tym on polega.
Ferdek11:50, 13.05.2026
NFZ przestał finansować leczenie?
Betti 10:20, 13.05.2026
Kiedy Ogrodowa ?tam gdzie płatny parking?
marek11:15, 13.05.2026
A może jakieś zdjęcia... a nie , po co? :P
Gorliczanka11:35, 13.05.2026
Mieszkańcy Ściegiennego od momentu remontu ul.Wyszyńskiego nie mogą doprosić się remontu tej ulicy.Zaznaczam że ciężki sprzęt ,który remontował Wyszyńskiego zaorał ul.Ściegiennego .Pytamy się decydentów kiedy doczekamy się zainteresowania naszą ulicą?
KAZIK16:16, 13.05.2026
No to teraz smarkacze będą miały gdzie wyścigi BMW robić.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz