Wiadomości z regionu

Zamknij
Zobacz!

KFC rezygnuje z Gorlic? Miastem zainteresowana jest też inna wielka sieć!

Piotr Boczoń Piotr Boczoń 21:57, 14.08.2025 Aktualizacja: 09:05, 27.10.2025
42 KFC rezygnuje z Gorlic? Miastem zainteresowana jest też inna wielka sieć! ilustracyjne / Gorlice24 / ai

W Gorlicach od dłuższego czasu mówi się o otwarciu restauracji drive-thru sieci KFC. Jak udało nam się ustalić, plany te miały legnąć w gruzach, natomiast jak się okazuje naszym miastem poważnie miała się zainteresować inna sieć fast foodów.

::addons{"type":"we-were-first"}

Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu restauracja oferująca dania bazujące na kurczakach miała powstać na działce należącej do spółdzielni mieszkaniowej Mariampol, przy ulicy Bieckiej vis a vis marketu budowlanego.

::news{"type":"see-also","item":"30027"}

Jednak nie będzie KFC?

Z najnowszych informacji do jakich dotarliśmy wynika, że sieć miała nie dostać zgody na wykonanie zjazdu z drogi krajowej nr 28, co z kolei miało się przełożyć na porzucenie planów budowy obiektu w Gorlicach. Chociaż nie jest to oficjalnie potwierdzone, to wszystko wskazuje na to, że KFC w Gorlicach w najbliższym czasie nie powstanie, choć wciąż nie można wykluczyć tego definitywnie. 

Jak nie KFC to... właśnie ta sieć może otworzyć się w Gorlicach!

Jak się okazuje, naszym miastem w ostatnim czasie miała zainteresować się inna sieć fast foodów, będąca konkurentem kurczakowego giganta. Mowa tutaj o sieci McDonald's.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przymiarki do Gorlic burgerowego giganta miały się rozpocząć jeszcze w zeszłym roku. Informacje wskazują na to, że McDonald's może powstać w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw BP przy ulicy Bieckiej w Gliniku.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze pewne czy restauracja na pewno powstanie w naszym mieście, wiadomo jednak, że sieć ma rzeczywiście interesować się tą lokalizacją. Z pewnością zanim jednak zapadnie decyzja o budowie obiektu lokalizacja musi zostać poddana przez sieć dogłębnej analizie, od opłacalności inwestycji po możliwości budowy takiego obiektu w tym miejscu.

McDonald'w w Gorlicach?

Sieć McDonald's to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, która powstała w 1940 roku. Obecnie na świecie działa niemal 42 tysiące lokali, a w samej Polsce jest ich już ponad 540, z czego większość działa w modelu franczyzowym. Najbliżej Gorlic restauracje McDonald's zlokalizowane są w Nowym Sączu (trzy restauracje).

W przypadku modelu franczyzowego, osoba chcąca otworzyć lokal musi posiadać kapitał minimalny na poziomie minimum 2 milionów złotych, jednak jak sieć informuje na swojej stronie, wartość takiej inwestycji może wynieść nawet 5 milionów złotych. Franczyzobiorca również może nie mieć wpływu na ostateczną lokalizację swojej restauracji - ostateczną decyzję o miejscu jej powstania podejmuje sieć.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Wątek:McDonalds

Artykuły związane z popularnym fast foodem w Gorlicach

Przejdź do wątku

komentarze (42)

Kierowca Kierowca

14 0

Jak to może być zjazd na Autostradę Gorlic 28.

23:05, 14.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gorliczanin Gorliczanin

16 8

Jakie miasto taka galeria, jaka galeria takie kfc. Takie są komentarze, ale ja jako optymista wierzę że nadejdzie ten moment aż zaświeci wielkie złote M. I Nowy Sącz już nie zobaczy rejestracji KGR

00:44, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawyciekawy

11 4

Jestem ultra ciekawy czy jakakolwiek lokalizacja inna niż przy dk28 będzie się kalkulowac w stetryczalych wierajacych Gorlicach. Tak samo jestem ciekawy kogo z.prawdziwych gorliczaczanow będzie stać na stołowanie się w marcu🤣

05:21, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

Do ciekawyDo ciekawy

12 0

Jak nie w marcu to może w czerwcu

06:25, 15.08.2025

Kris Kris

3 3

A to ludzie w Gorlicach są biedni ?nie wydaje mi się ....z tego co zauważyłem to z każdym miesiącem w Gorlicach jest coraz więcej lepszych samochodów, domów i ludzi którzy kupują w sklepach

16:55, 15.08.2025

mikemike

4 0

Własnie McDonald jest dla biednych - nikt z bogatych nie stołuję sie w fastfoodzie

20:52, 15.08.2025

Czeslaw1233 Czeslaw1233

16 4

Nie ma co liczyć na restauracje tego typu w Gorlicach to miasto w agonii

05:46, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

..

11 0

Bez koleji bez dróg, bez pracy bez przyszłości.

07:35, 15.08.2025

Kris Kris

3 3

Aha miasto w agonii a w Biedronce ciężko jest zakupy zrobić bo tyle ludzi w Lidlu to samo, aut coraz lepszych tyle że ciężko przez miasto przejechać a Ty mówisz o mieście w Agonii ?ludzie non stop zamawiają pizzę kebaby a miasto w Agonii :) dobre na basenie tyle ludzi że leżaki które są po 15 zł rozeszły się w 6 minut miasto w agonii

16:58, 15.08.2025

DonekDonek

7 13

Wypad z makiem tylko KFC

06:04, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XXXXXX

6 1

Miasto wie co robi.

07:18, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

On.On.

6 6

Najważniejsze że Wakacje minęły w miarę spokojnie i małolaci nie zaczepiali dorosłych a zwłaszcza ci co żebrają pod sklepami i chwała Gorliczanom za to a zwłaszcza Policji.

07:30, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..

25 2

w tym miasteczku śmieci nie ma nic!!! Taka Limanowa tętni życiem😁! Nawet bociany się stąd wyniosą!! Dworca nie ma kolej nie dojeżdza. Spalarnia zwierząt i śmieci. i puste lokale do wynajęcia. Wizytówka wyludniającej się osady.

07:33, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do .Do .

2 14

Wyjedź to będzie mniej śmieci

10:16, 15.08.2025

Kris Kris

2 2

To może lepiej że miasto nie tętni życiem bo co by było gdyby tętniło ?;) w tej chwili jest tyle samochodów że nie da się przez miasto przejechać normalnie i to coraz lepszych aut ,na basenie tyle ludzi że by się dostać do środka trzeba stać w kolejce po 20 minut i więcej w sklepach spożywczych takie kolejki że dużo osób wogole nie chodzi do Biedronki czy Lidla to co by się działo w naszym małym mieście gdyby zaczęło tętnic życiem ?:) jakaś masakra by była

17:00, 15.08.2025

alonsoalonso

17 4

Ale by były Mega korki!!!!! Cool! W Jaśle też brak MC. A cały Ciemnogród od ropy i banicy aż po wójtową i i Kryg ,waliłby do gorlic na jajecznicę w proszku z Maca!! Apokalipsa😁

07:40, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EkonomistaEkonomista

10 3

Nikt togo nie napisze że Gorlice zostali Bankrutem.

07:40, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HmHm

11 1

Najważniejsze że w sklepie byłej Marysia powstanie Apteka bo obok jest Apteka i mają dużo Klientów aż dwoje na tydzień.

07:49, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Lekarz Lekarz

6 0

Najważniejsze że Spółdzielnia Produkcyjna Jedność w Gorlicach dała znak wjazd na własną odpowiedzialność bo nie jestem tam nogę skręcił lub *%#)!& zawieszenie samochodu.

08:10, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Psycholog Psycholog

9 1

Jedynie jaki relaks jest w Gorlicach, to jest taki że Gorlice znajdują się przy drodze Krajowej 28 i można pomachać przejezdnym i robić dobrą minę do złej gry, a nawet to mogą stracić Gorlice.

08:18, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SZYMSZYM

9 0

ZIAZDU DLA KFC TO NIE ,ALE NA BIECKIEJ GDZIE MAJA BUDOWAĆ DINO TO SPECJALNIE ZMIENILI OZNAKOWANIE POZIOME ABY MOŻNA BYŁO SKRĘCAĆ W LEWO WIEZDZAJAC DO DINO I WYJEŻDŻAJĄC Z DINO , NIE MAL ZE NA SKRZYŻOWANIU , CHCIANO TAM WYBUDOWAĆ RADO ALENIE MA ZGODY BO RURA GAZOWA TAM JEST ,ALE DINO TA RURA JUŻ NIE PRZESZKADZA ,

08:34, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:4
Odpowiedz

dikdik

1 3

Dino to polski sklep, i polskie ma pierwszeństwo.

10:52, 15.08.2025

Todi Todi

0 0

W którym miejscu niby to dino ma być?

21:21, 15.08.2025

SZYMSZYM

0 0

TAM GDZIE JEST UTWADZONY PLAC PRZY SKRZYZOWANIU BIECKA /ZAKOLE

07:48, 16.08.2025

TodiTodi

0 0

Szym
Ram gdzie jest plac utwardzony bedzie stał sprzęt z gddkia wiec nie siej propagandy

21:02, 16.08.2025

Radca PrawnyRadca Prawny

3 6

To jest tak ustawione że kto nie ma stanowiska a mieszka po wyżej roku w Gorlicach to na konflikty z Prawem.

08:46, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tarnów Tarnów

12 0

Najważniejsze że w Gorlicach planują zrobić spalarnie Zwłok.

09:01, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

TarnowIITarnowII

3 0

Gratulacje za dostep do tak waznej infformacji.

12:36, 15.08.2025

Szczery Szczery

8 3

Powstanie rondo na Zawodziu *%#)!& jak Mieszkańcy sobie sami namalują na prima a aprilis!

09:35, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

trybtryb

3 2

A po co , to tylko pogorszy komunikację!

15:38, 15.08.2025

xxxxxx

6 3

Radni Miasta obiecali że Gorlice kiedyś będą Miastem a nie miasteczkiem.

09:48, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Betti Betti

8 9

Jak Wam tu tak źle to wyprowadźcie się z Gorlic no do tej romskiej Limanowej albo Nowego Sącza gdzie są te fastfoody będziecie jeszcze grubsi i biedniejsi

10:04, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawnikPrawnik

3 1

Na wjedzie do Spółdzielni Jedność w Gorlicach, zrobili znak wjazd na własną odpowiedzialność to są drwiny i pośmiewisko z Klientów jacy są Idioci ze tam wjezdzają.

10:07, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KurczakgrillowanyKurczakgrillowany

3 2

KFC ma być nad rzeką z tyłu za Galerią Gorlicką

10:49, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UM.UM.

3 3

Do kiedy Klienci będą korzystać ze sklepików mało powierzchniowych, to nie będą powstawać tanie sklepy dużo powierzchniowe,

11:55, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwaEwaEwaEwa

3 2

Czy nikt nie zauważa, że powstają, a ktoś na to daje zgodę, niepolskie giganty sieciowe w Polsce? Nikomu to nie przeszkadza? A gdzie promocja polskich marek? Ci co komentują pochlebnie tym sieciom, są tak ślepi? Gdzie jesteście? Sprzedają wam nasze tereny pod obce inwestycje a wy nic. Jeszcze brawo byście bili? Czy jesteście tak zmanipulowana, że nic już do was nie dotrze?

15:36, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxxxx

2 0

W Gorlicach są podobne jedzenia ale warunki sanitarne mają dużo do życzenia.

15:44, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do.Do.

2 2

Na szczęście mam piękny dom na wsi😁 najbliższy sąsiad z każdej strony kilometr. Tak że nie muszę wyjeżdżać z Gorlic ani jechać do Limanowej. Gotujcie się w blokach😋 A sorry mam mieszkanie w gorlicach ale wynajęte. i kaska leci😂

17:11, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kris Kris

0 1

Ja mam dom i dwa mieszkania i kogo to obchodzi ?

21:27, 15.08.2025

SzczeraSzczera

3 2

Tym czym Handlują w BurgerBar to psy tego nawet nie jedzą, można kupić i zostawić psu to podejdzie powącha i odejdzie.

18:41, 15.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZikZik

1 0

Żrecie a *%#)!& rosnie

09:05, 16.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%