Wiadomości z regionu

Zamknij
Zobacz!

Wystąpią utrudnienia w ruchu. Rusza remont przejścia dla pieszych przy jednej z gorlickich ulic

Hubert Siarkowicz Hubert Siarkowicz 08:28, 14.03.2024 Aktualizacja: 10:36, 13.10.2025
Skomentuj Rusza remont przejścia dla pieszych przy jednej z gorlickich ulic fot. ilustracyjne / pixabay.com

Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że od czwartku (14 marca) planowane jest rozpoczęcie remontu przejścia dla pieszych przy ul. Żeromskiego. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Roboty polegać będą na wykonaniu progu zwalniającego oraz oznakowania poziomego i pionowego, a także doświetlenia przejścia, na wysokości skrzyżowaniu z ul. Krzewickiego.

Droga pozostanie przejezdna na czas robót, a prace prowadzić będzie Miejski Zakład Usług Komunalnych.

fot. UM Gorlice

Źródło info: UM Gorlice

::news{"type":"see-also","item":"22102"}

::news{"type":"see-also","item":"22090"}

::news{"type":"see-also","item":"22079"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%