Zamknij

Złoto i brąz dla Gorlic. Zapaśnicy na podium Małopolskiej Ligi Zapaśniczej [FOTO]

09:47, 05.03.2024 Aktualizacja: 09:49, 05.03.2024
Skomentuj fot. Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy fot. Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy

Podczas Małopolskiej ligi Zapaśniczej udział wzięło 163 zawodników! Wystartowało aż 19 klubów.

Tak prezentują się poszczególne miejsca zawodników z Gorlickiego Zapaśniczego Klubu Sportowego: 

  • Nikola Honkowicz 1 Miejsce kategoria 33 kg
  • Alan Momot 3 Miejsce 25kg
  • Paweł Liszka 5 Miejsce 38kg 
  • Miłosz Klara 6 Miejsce 38kg

Zapasy to sport, który wymaga nie tylko siły, ale przede wszystkim techniki, szybkości oraz wytrzymałości. Aby rozwijać się w tym sporcie potrzebna jest regularna rywalizacja na wysokim poziomie.

Małopolska Liga Zapaśnicza jest inicjatywą Klubu Sportowego Bieżanowianka Kraków, który od lat zajmuje się szkoleniem i promocją zapasów w regionie. Liga ma na celu popularyzację sportu zapaśniczego, podnoszenie poziomu sportowego wśród dzieci i młodzieży, a także integrację środowiska zapaśniczego w Małopolsce.

Zawody były nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także do przeżywania silnych emocji i rywalizacji na najwyższym poziomie. Liga jest także źródłem inspiracji i motywacji dla młodych zapaśników, którzy chcą podążać śladami swoich idoli.

Źródło info: Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy

[FOTORELACJA]3592[/FOTORELACJA]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%