Zamknij

Miasto Światła nagrodzone za wyjątkowość i innowacyjność! [FOTO]

12:18, 21.11.2023 . Aktualizacja: 12:18, 21.11.2023
Skomentuj fot. Tomasz Kawka fot. Tomasz Kawka

Nasze Gorlice zostały laureatem nagrody „Symbol” prestiżowego wyróżnienia dla instytucji, które cechuje innowacyjność i wyjątkowość, a także stanowiących olbrzymią wartość dla swoich branż. W czwartek (16 listopada) w imieniu burmistrza Rafała Kukli, podczas uroczystej Gali, nagrodę dla „Miasta Światła” odebrał Sekretarz Miasta Gorlice Daniel Janeczek.

„Symbol” to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania..

Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że „Symbol” plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.

Na stronie organizatora „Symbol jest dla tych, którzy zmieniają świat. Nagrodą, po którą sięgają organizacje ale przede wszystkim stojący za nimi ludzie. To trofeum przeznaczone dla tych instytucji, które noszą w sobie innowacyjność, wyjątkowość, stanowią benchmark dla swoich branż i potrafią służyć za autentyczny wzór dla innych”.

Źródło info: UM Gorlice

[FOTORELACJA]2814[/FOTORELACJA]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

[ZT]18436[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

Stanisław TStanisław T

5 1

Ciekawe czy ten cały symbol "ogólnopolski program medialny" to prywatna inicjatywa czy państwo powołuje i dotuje takie organizację i tych tzw. expertów do nadawania tych odznaczeń. Chodzi o to że jeśli państwo to raczej za darmo tam nikt nie siedzi :) Więc takie organizacje do nadawania jakiś tam plakietek z forsy podatnika plus "praca" dla "swoich" by były ? 12:41, 21.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

adam1adam1

10 1

Ciekawe w jaki sposób gorlickie władze "przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania" , oraz "noszą w sobie innowacyjność, wyjątkowość, stanowią benchmark dla swoich branż i potrafią służyć za autentyczny wzór dla innych”. Chciałbym poznać konkretne przykłady 13:02, 21.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiesiekWiesiek

5 0

Lakonicznie. To może wyglądać tak. 1. Państwo powołuje organizację do nadawania jakiś plakietwk za coś tam. 2. Jakaś lala z wygolonymi nogami i inni swoji dostają tam robotę. 3. Przyznają odznaczenie za coś tam dla kogoś tam 4. Hajs na konto z budżetu co miesiąc. 16:05, 21.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brajan do StachaBrajan do Stacha

6 0

Właśnie. Ogólnie to jak w tym kraju ma być dobrze jak podatnicy utrzymują takich wysokich byków i jskieś psniusie od jakiś tam plakietek. Co ja z tego mam. Jaki towar oni wytwarzają? 16:24, 21.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

X DX D

4 0

Gorlickie władze nie robią kompletnie NIC, aby rozwijać własne miasto, a otrzymują nagrodę za innowacyjność i przyczynienie się do rozwoju Polski.
Ta organizacja od przyznawania tych nagród to chyba jakiś kabaret. 12:05, 23.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%