Zamknij
REKLAMA

Złoto dla grupy FENIX z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach!

10:37, 28.03.2023 . Aktualizacja: 10:37, 28.03.2023
Skomentuj fot. MDK w Gorlicach fot. MDK w Gorlicach

W miniony weekend (25 i 26 marca) w Krakowie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Tańca Chyże Nóżki. W rywalizacji – po raz kolejny – wzięła udział grupa FENIX, działająca w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach. Dziewczyny zajęły pierwsze miejsce w kategorii grup od 13 do 15 lat oraz powyżej 16 lat!

Celem konkursu jest konfrontacja dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych z ośrodków kultury, szkół, stowarzyszeń i klubów z całej Polski oraz promocja talentów artystycznych. Równie ważne jest wspieranie rozwijania zainteresowań tanecznych dzieci i młodzieży, aktywizacja i integracja środowiska tanecznego, a także kształtowanie umiejętności współzawodnictwa fair-play.

Wśród kryteriów oceny, które jury konkursowe brało pod uwagę, znalazły się technika i dobór muzyki, opracowanie choreograficzne oraz ogólny wyraz artystyczny.

Zespół w składzie: Pola Witek, Magdalena Michalec, Zuzanna Lower, Dominika Tumidajewicz, Magdalena Górska, Maja Firlit, Nadia Mojek, Marcelina Stec, Martyna Waląg, Zuzanna Węgrecka, Zuzanna Wąs, Kaja Bilvin, Kinga Wolska, Gabriela Kosińska, zaprezentował fantastyczny, wysoki poziom, zaangażowanie i prawdziwą pasję – czego potwierdzeniem jest przywiezione z Krakowa złoto!

Trenerką grupy jest instruktor Monika Wacek.

Serdecznie gratulujemy gorlickim tancerkom oraz instruktorce i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Źródło info: Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%