Zamknij

Ewa Stadtmüller otwiera świat wyobraźni! Autorskie spotkanie z dzieciakami z Ropy [FOTO]

12:46, 06.12.2023 . Aktualizacja: 14:52, 06.12.2023
Skomentuj fot. Gmina Ropa fot. Gmina Ropa

Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie we wtorek (5 grudnia) zaprosiła Ewę Stadtmüller, znaną pisarkę dla dzieci, autorkę opowiadań, bajek, wierszy, scenariuszy teatralnych, książeczek o charakterze edukacyjnym oraz laureatkę wielu prestiżowych nagród na spotkanie z uczniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Ropie i w Szkole Podstawowej nr 2 w Ropie.

Pisarka przygotowała dla widzów wiele atrakcji i niespodzianek. Podczas spotkania autorka zapoznała dzieci ze swoją twórczością, opowiadała o książkowych bohaterach za pomocą rekwizytów, które towarzyszyły pisarce w trakcie recytacji fragmentów wierszy.

Do swoich opowieści angażowała uczestników spotkania, dzieci chętnie odgadywały bohaterów znanych książeczek dla dzieci. Przywiezione przez autorkę zabawki, pacynki, rekwizyty ożywiły fragmenty wierszy, bajek, legend.

Miłym akcentem był spontanicznie zorganizowany konkurs na najciekawsze pytanie skierowane do pisarki. Dzieci ochoczo wcieliły się w rolę reporterów, a najciekawsze pytanie zostało nagrodzone książką Pani Ewy Stadtmüller.

Występ pisarki został nagrodzony gromkimi brawami! Po spotkaniu uczestnicy mieli możliwość zakupu książki z dedykacją. Wesoła kolejka do Pani Ewy zdawała się nie mieć końca.

Źródło info: Gmina Ropa

[FOTORELACJA]2920[/FOTORELACJA]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%