Zamknij

Świąteczna niespodzianka dla dzieciaków z Bobowej! MotoMikołaje przyjechali z prezentami [FOTO]

13:04, 08.12.2023 . Aktualizacja: 13:04, 08.12.2023
Skomentuj fot. naszabobowa.pl fot. naszabobowa.pl

W środę (6 grudnia) MotoMikołaje z Bobowskiej Grupy Motocyklowej, wyruszyli do placówek oświatowych z terenu gminy Bobowa by wręczyć prezenty najmłodszym pociechom. Zakupiono je ze środków własnych, a także dzięki sponsorom.

Jest to grupa, która co roku w okresie przedświątecznym odwiedza dzieci, obdarowując je prezentami i słodyczami, ubrani w czerwone stroje i białe brody. Dzieci witały ich z radością i entuzjazmem, odbierając prezenty i robiąc sobie z nimi zdjęcia. Prezenty były różnorodne i dopasowane do wieku i zainteresowań dzieci. 

Mikołaje z Bobowej posiadają wielkie serca i chcą sprawić radość dzieciom. Cała akcja miała na celu nie tylko obdarować dzieci prezentami, ale także pokazać im, że są ważne i kochane, a także promować wartości takie jak dobro, życzliwość, solidarność i tolerancja.

Sponsorzy akcji MotoMikołajkowej:

BUDIMET Bobowa, Stacja Paliw Szpila, K.G.PARTNERS, JDS Siatki Systemy Ogrodzeniowe, Sezamek ul. Węgierska, Bobowska Grupa Motocyklowa

Razem udało nam się zrobić około 450 niespodzianek dla najmłodszych dzieci w całej gminie. 

Źródło info: naszabobowa.pl

[FOTORELACJA]2946[/FOTORELACJA]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%