W Libuszy trwa dziś wielkie święto! Na placu Nivea od godz. 15 trwa piknik rodzinny, który zgromadził mieszkańców w każdym wieku.
Najmłodsi mogli bawić się w strefie animatorów z grupy Bingo Bango Kids, korzystać z dmuchanych zamków Szymiś, a także spróbować jazdy konnej. Dla odważnych przygotowano strzelanie z łuku oraz pokazy lotów motolotnią. Dużym zainteresowaniem cieszy się również prezentacja wozów strażackich OSP Libusza.
O godzinie 16 wystąpił zespół taneczny Impuls z Libuszy, a o 17 publiczność podziwiała występ mażoretek Domino z Dominikowic. Wieczorem, o 18, na scenie pojawił się zespół Trick Beck, a od 20 do późnych godzin wieczornych zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Horyzont.
Na terenie pikniku nie brakuje także strefy gastronomicznej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od grilla i zapiekanek, przez lody i ciasta, aż po aromatyczną kawę.
Wstęp na piknik jest wolny, a impreza potrwa jeszcze kilka godzin, oferując mieszkańcom Libuszy i okolic wspaniałą okazję do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6092"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Burmistrz rozkłada ręce ws. stacji paliw. „Nie możemy t
I bardzo dobrze. Jeszcze postawić zakaz skrętu do Marysieńki i Go Parku od strony szpitala bo ślepi kierofcy nie widzą znaków nakazu jazdy na wprost.
Kjerofca
20:24, 2026-05-21
Burmistrz rozkłada ręce ws. stacji paliw. „Nie możemy t
Na 10 aut na dzien to szkoda zamieszanie robić
Sisi
20:20, 2026-05-21
Burmistrz rozkłada ręce ws. stacji paliw. „Nie możemy t
Wytarczy zrobic zakaz wjazdu, tak samo jak na Kosciuszki na osiedlu i bedzie skutecnie i Bezpiecznie.
Mieszkaniec,
20:16, 2026-05-21
Płaca minimalna 2027. Rząd pokazał nową kwotę
Kazy jest twoim wrogiem kto cie w Gorlicach zatrudnia i cie wykorzystuje, wiec niech mu dopiernicza bo warto!
Mieszkaniec,
20:13, 2026-05-21
2 0
W Libuszy , w Wójtowej ,, w Wapiennym a w Gorlicach brak atrakcji na sobotni wieczór
1 0
Nic tylko imprezy a robić nie ma komu!!!
1 0
Nigdy nie dogodzi...
Co za Naród...
2 0
A w Biycu jest jako impreza?
1 0
Imprezy ale skąd wziąć pieniądze na takie imprezy?
2 0
A czemu tak drogo na takich imprezach?
1 0
W Libuszy ceny były ok w porównaniu ztdkimi imprezami Kiełba po dyszce do przezycia i nie jakiś kicz.
2 2
A palce tym razem całe?
1 1
A głośniej się nie dało, cisza nocna nie obowiązuje ???
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz