Poniedziałkowy poranek 17 września na drogach powiatu gorlickiego zaczął się od dachowania Skody Octavi. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 28 na wysokości Szymbarku. Na szczęście w tym poważnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Wstępnie wiemy, że w kolizji drogowej brały udział dwa pojazdy Skoda oraz Ford.
AKTUALIZACJA z godziny 14.00:
Sprawcą kolizji jest 63-letni mieszkaniec Nowego Sącza, który kierował samochodem marki Skoda w stanie poważnego upojenia alkoholowego, gdyż badanie alkomatem wykazało u niego blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna już stracił prawo jazdy, ale za swój czyn odpowie dodatkowo przed Sądem.
Koteł11:27, 17.09.2018
"Prezes" też dachował na głowę zaraz po urodzeniu i dlatego jest teraz taki mądry inaczej.
Tttt12:44, 17.09.2018
Ten że skody wydmucjhał 2 promile
Taki ktos19:30, 17.09.2018
Do pracy chłop jechał...do Jasła.
zniesmaczony 21:26, 18.09.2018
To miejsce to jakieś deko pechowe.
A tak btw. niech zrobią coś w końcu z tą podwójną ciągłą, bo banda cwaniaków tam rozwija skrzydła i wyprzedzają. Pokazują jakimi oni są kozakami :patrz pokażemy im jak się wyprzedza i cyk, przekraczanko podwójnej ciągłej i jazdaaaa! Zrobić coś z tym, bo człowiek stres przez takich kretynów przechodzi :/ :/ Wielu pajaców nie zwraca na to uwagi, nie wiem dlaczego? Po co? Co to ma niby być? Co chcą tym osiągnąć?
p.s a co do tego sprawcy kolizji, ma posprzątane już. Mógł nie chlać :/ Ale zauważyłem, ale pewnie nie ja jeden, że im więcej trąbi się w mediach o tym, żeby nie wsiadać za kółko po wypiciu to tym więcej tych baranów nachlanych jest za kółkiem i jedzie... Szok :/
jano16:39, 20.09.2018
Do taki tam.
Widać,że jesteś wielkim miszczem.Wielki miszczu naucz sie pisać.
Taki tam21:19, 20.09.2018
Szanowny Panie Jano.
Pewnie nic nie mówi ci słowo sarkazm. A za takowy można uznać celowe pisanie fonetycznie różnych słów. O mój zasób słów z języka polskiego bądź spokojny. . Zapewniam że jest bogatszy od Twojego. I przegoń czasami tę skodę w okolice czerwonego pola obrotomierza. Poczuj tę emocje ;)
Użytkownik18:10, 23.09.2018
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Ten miesiąc przeszedł do historii. Węgiel już nie jest
Czy ktoś może tym eko-świrom wytłumaczyć zależności w energetyce !OZE jest chwilowym uzyskiem bez możliwości szybkiej kompensacji w systemie energretycznym!!!!!Bez stabilnych trwałych źródeł energii elektrycznej cała ta zielona ekologia pada na pysk!!!!Ogarnijcie się eko świry!!!!!
NOL
21:47, 2025-07-05
Uczeń Kromera finalistą olimpiady o św. Maksymilianie
Gratulując wygranej rywalizacji ale co władze świeckie mają wspólnego z kościelnymi funkcjonariuszami?
To nie nie parafialn
21:25, 2025-07-05
Główny inspektor pracy: skrócenie czasu pracy to na dzi
Jestem za pilnym skróceniem czasu pracy dla wszystkich, tygodniowo do zero godzin i zero minut.
Kandydat PO.
18:53, 2025-07-05
UWAGA! Tymczasowa przerwa w dostawie wody
Mumia.pstyna.przyjdzie.brak.wody.szusza....wystko.wyschnie.na.piach.przydała.by.się.wielka.chmura.a.z.niej.wielki.deszcz.💦💦💦💦
🤔
16:50, 2025-07-05
1 2
Co ty pie..sz! Czasami ty zjesz niedzwiedzia,a czasem niedzwiedz ciebie..
2 3
Kolego zniesmaczony. mam prawko od 2003 roku . przejechałem ok 800 000 km . nie jestem miszczem kierownicy i za takiego się nie uważam .dużo czasu spędzam w samochodzie. Zdarza mi się wyprzedzać w tym miejscu kierowców jadących poniżej dopuszczalnej prędkości. Zapewne w tym gronie znajdujesz się i ty który przechodzi wtedy stres czy okres. Pamiętaj że praca niektórych polega na jeździe samochodem i różnimy się od tych niedzielnych kierowców tym że w tydzień przejeżdżamy tyle ile kapelusznik w skodzie w rok.