Wieża widokowa na górze Łysula w Dominikowicach już teraz jest licznie odwiedzana przez naszych mieszkańców, jak i turystów.
Wieża widokowa to nie tylko wspaniałe panoramy i niezapomniane widoki, ale także ekscytująca zjeżdżalnia, która zapewni mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Dojście do wieży widokowej wymaga przejścia odcinka drogą szutrową, która nie stanowi jednak większego wyzwania. Dla tych, co lubią powolny spacerek znajdą się na jej trasie również ławeczki, na których można odpocząć wśród zieleni.
Po dotarciu na miejsce pośród drzew oczom wyłania się wieża wysoka na 32 metry i chociaż jest to konstrukcja stalowa, to jednak obłożona z zewnątrz dekoracją z drewna co bardzo dobrze wpisuje się tutaj w leśną estetykę. Sama wieża jest otoczona ogrodzeniem, a do wejścia prowadzi stalowa brama.
Gmina Gorlice wszystkich serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie tego niezwykłego obiektu, które odbędzie się 27 lipca br. o godz. 16. na górze Łysula.

fot. Gmina Gorlice
Będzie to doskonała okazja, aby cieszyć się pięknem przyrody i spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi!
Sprawdźcie zdjęcia z artykułu poniżej.
::news{"type":"see-also","item":"25352"}
Źródło info: Gmina Gorlice
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Więcej przystanków na ŁOKIETKA ! W Austrii autobusy jeżdżą nie pod takie góreczki i dają radę. Można puścić je odwrotnie przez Pocieszkę w dół i zrobić więcej przystanków. Koniecznie przy Działkach !!!
Łookietek
10:12, 2026-05-21
Areszt dla 25-latka z Gorlic. Śledczy zabezpieczyli nar
A na Komendzie kiedy będzie porządek ? Wszyscy wiedzą o CIOCI i jej mężu i nic nie robicie u siebie. Nikt wam już nie wierzy.
Wojna i pokój
09:57, 2026-05-21
Rewitalizacja 3 Maja w Gorlicach. Kiedy ruszą prace w c
Jak komus sie mowi ze Gorlice leza przy drodze Krajowej lub drogach Wojewodzkich, to ludzie robia sobie w oczy kpiny i pytaja sie, czy w ogole widzialem te drogi? i bym sie nie osmieszal ! Bo na tych drogach to ciezko zawrocic nawet rowerem.
Gorliczan,
07:17, 2026-05-21
Walczymy o defibrylatory! Zagłosuj na swoją gminę
NIECH MI KTOŚ POWIE ILE JEST JUŻ TYCH defibrylatorów W CAŁYM POWIECIE ,GMINACH GORLICKICH I ILE RAZY ZOSTAŁ CHODZI JEDEN UŻYTY ?
SZYM
06:58, 2026-05-21
22 11
Mam tylko nadzieję, że Pani Balbala ( specjalistka od przecinania wstęg gdzie tylko się da) nie popsuje tej uroczystości swoją obecnością.
9 5
Taka nienawiść
8 5
Ale błysnołeś aż mnie oślepiło tY artYSTO.
18 8
mówi to co myśli o tej Pani, opłacanej przez wiele lat z naszych podatków, a poza szkodzeniem miastu, niczego dobrego nie zrobiła. Nie widzę w tym żadnej nienawiści, a jedynie dezaprobatę. Dobrze by było, żeby nie psuła tego wydarzenia !!!
7 5
Kiedyś pani Basia błysnęła swoim intelektem i na zawodach w stadninie koni w Regietowie, będąc wielkim patronem imprezy wręczała nagrody i kotylion zamiast przypiąć koniowi, to zastanawiała się, gdzie ma go przypiąć dżokejowi, pewnie reklamówka z prezentami w jej mniemaniu miała być przeznaczona dla konia !!! Koń by się uśmiał, ale tego nie zrobił, chyba współczuł jej w takim momencie.
12 1
zeby tylko ona popatrz jak otwierali most kilka dni temu to bylo 10 osob z nowiutkimi nozyczkami w dloniach bo to jest nie zalezne jaka wladza tacy przecinacze sa zawsze gotowi
12 5
Naipilniejsza inwestycja w powiecie to byla wlasnie wierza widokowa, bez niej powiat Gorlice przestal by istniec. Pomysly lewackich wlodarzy nigdy nie byly madre, racjonalne, dochodowe.
5 0
Teraz należy zainicjować program "taras widokowy w każdej wsi"- albo ścieżka piesza rekreacyjna szlakiem zlikwidowanych zakładów pracy .
0 0
Jak będzie działała bramka na dole i czytnik kart (jakich kart?)?. Byłem, widoki przepiękne, solidna konstrukcja, ale na samej górze to na dzieci bym szczególnie uważał... Tylko proszę, wyłączcie tego automata który co 15 sekund mówi "zjeżdżalnia wolna, zapraszam jedną osobę" bo do głowy można dostać słuchając tego...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz