Dziś w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szymbarku odbył się wyjątkowy Świąteczny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Kasztelu, który przyciągnął liczną publiczność i stworzył niepowtarzalny, świąteczny klimat. Wydarzenie od samego początku tętniło energią, a każdy punkt programu wywoływał ogromne emocje.
Na parkiecie zaprezentowały się pary dorosłych, które rywalizowały w kilku kategoriach. Tancerze pokazali dziś prawdziwy wachlarz stylów tanecznych — od klasycznych form, takich jak walc wiedeński i angielski, przez dynamiczne quickstep i tango, aż po pełne pasji i temperamentu tańce latino. Każdy taniec powodował żywiołowe reakcje widowni, która nagradzała uczestników gromkimi brawami.
Dzisiejszy turniej uświetniły również pokazy przygotowane przez zespoły taneczne. Formacje zaprezentowały widowiskowe układy w stylach współczesnych i latynoskich, a profesjonalni tancerze wykonali specjalny pokaz w klimacie kubańskiego rytmu, który porwał publiczność.
Nie zabrakło także części integracyjnej — uczestnicy i widzowie wspólnie brali udział w przygotowanych zabawach i konkurencjach, co dodatkowo ociepliło atmosferę wydarzenia.
W programie znalazły się dzisiejsze występy specjalne, w tym pokaz formacji ladies latino oraz energetyczna salsa w wykonaniu zaproszonych tancerzy. Były to momenty, które najbardziej angażowały publiczność i tworzyły wyjątkowe emocje.
Turniej prowadzony był przez osoby na co dzień związane ze światem tańca, które dbały o płynny przebieg imprezy oraz o to, by publiczność nie traciła ani chwili z emocjonującego widowiska.
Dzisiejszy Świąteczny Turniej Tańca Towarzyskiego w Szymbarku okazał się niezwykle udanym wydarzeniem. Tancerze zachwycili różnorodnością stylów, zaangażowaniem i wysokim poziomem wykonania, a całość upłynęła w świątecznej, ciepłej atmosferze. To była prawdziwa uczta dla miłośników tańca i doskonały sposób na rozpoczęcie grudniowego okresu.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6840"}
::news{"type":"see-also","item":"39657"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Więcej przystanków na ŁOKIETKA ! W Austrii autobusy jeżdżą nie pod takie góreczki i dają radę. Można puścić je odwrotnie przez Pocieszkę w dół i zrobić więcej przystanków. Koniecznie przy Działkach !!!
Łookietek
10:12, 2026-05-21
Areszt dla 25-latka z Gorlic. Śledczy zabezpieczyli nar
A na Komendzie kiedy będzie porządek ? Wszyscy wiedzą o CIOCI i jej mężu i nic nie robicie u siebie. Nikt wam już nie wierzy.
Wojna i pokój
09:57, 2026-05-21
Rewitalizacja 3 Maja w Gorlicach. Kiedy ruszą prace w c
Jak komus sie mowi ze Gorlice leza przy drodze Krajowej lub drogach Wojewodzkich, to ludzie robia sobie w oczy kpiny i pytaja sie, czy w ogole widzialem te drogi? i bym sie nie osmieszal ! Bo na tych drogach to ciezko zawrocic nawet rowerem.
Gorliczan,
07:17, 2026-05-21
Walczymy o defibrylatory! Zagłosuj na swoją gminę
NIECH MI KTOŚ POWIE ILE JEST JUŻ TYCH defibrylatorów W CAŁYM POWIECIE ,GMINACH GORLICKICH I ILE RAZY ZOSTAŁ CHODZI JEDEN UŻYTY ?
SZYM
06:58, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz