Czy kiedykolwiek czułeś, że w Twojej okolicy dzieje się coś niepokojącego? Może zauważyłeś grupę młodzieży spożywającej alkohol w parku, a może wiesz o miejscach, gdzie dochodzi do aktów wandalizmu? Teraz masz realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
To narzędzie, to nie tylko interaktywna mapa, ale przede wszystkim prosty i skuteczny kanał komunikacji między społeczeństwem a policją. Dzięki niemu możesz anonimowo zgłosić swoje obawy i informacje o potencjalnych zagrożeniach, przyczyniając się do zwiększenia bezpieczeństwa w Twoim najbliższym otoczeniu.
Aplikacja KMZB jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Po wejściu na stronę internetową lub dedykowaną aplikację mobilną, użytkownik ma możliwość:
Przeglądania mapy: Zobaczysz zaznaczone punkty, które oznaczają zgłoszone zagrożenia w różnych kategoriach (np. bezpieczeństwo w ruchu drogowym, wandalizm, miejsca niebezpiecznej działalności rozrywkowej itp).
Dodawania zgłoszeń: Jeśli zauważysz coś niepokojącego, możesz wybrać odpowiednią kategorię zagrożenia, wskazać dokładną lokalizację na mapie i opisać sytuację.
Sprawdzania statusu zgłoszeń: Możesz obserwować, na jakim etapie jest rozpatrywanie Twojego zgłoszenia oraz jakie działania podjęła policja.
Nie czekaj, aż problem sam się rozwiąże! Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swojej rodziny, sąsiadów i całej społeczności, zacznij korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa już dziś!
Twój jeden prosty krok może przyczynić się do stworzenia bezpieczniejszego i lepszego miejsca do życia dla nas wszystkich.
Wejdź na stronę internetową swojej lokalnej jednostki policji i znajdź link do KMZB – Twój głos ma moc!
qwas19:06, 22.04.2025
Te zgłoszenia nic nie dają. Wielokrotnie zgłaszane było nielegalne parkowanie i jazda samochodami po chodniku przy ul Bieckiej, a policja zamiast się tym zająć, przekazuje zgłoszenie poza policję i sprawa po jakimś czasie znika z mapy, a jazda po chodniku i nielegalne parkowanie trwa nadal w najlepsze.
Ktoś chyba musiał dostać konkretną łapówę, że tak dba o to, by ten nielegalny parking pozostał w tym miejscu.
Dzielnicowy19:15, 22.04.2025
Krajowa Mapa Zagrozen działa ale najpierw trzeba zaczac od samych siebie i tu innej mozliwosci nie ma.
xxx19:50, 22.04.2025
W Gorlicach nic nie działa, nawet rozumy przestali działac.
.19:58, 22.04.2025
Krajowa Mapa Zagrozen działa na zasadzie takiej samej jak w przeszkolu działały zabawy w głuche telefony gdzie co jedna osoba to co inne słyszała.
On.22:44, 22.04.2025
Powinno byc napisane Krajowa Mapa Statystyk.
Jan.23:05, 22.04.2025
A co moge zaznaczyc jak chce zgłosic upadek Gorlic??
nienawidzę gorlic00:44, 23.04.2025
Niewłaściwa organizacja ruchu - psy d#pami szczekają i ch#jami wodę piją.
Ekspert00:56, 23.04.2025
Po co kolwiek zgłaszac lub zaznaczac na mapach skoro mozna samemu podjac działania poza Policyjne i napisac pismo do danej Instytucji lub Urzedu.
Szczera 02:08, 23.04.2025
Zadne Krajowe Mapy Zagrozen nie rozwiazuja problemow, problemy rozwiazuje likwidacja tak jak na Kosciuszki zlikwidowali Mieszkancy sklep Marysie bo przestali tam chodzic bo bali sie Patologii Alkoholowej bo mieli tam w sklepie przywileje i pierszenstwa.
Psycholog08:15, 23.04.2025
Policjanci nie sa Specjalistami od Wszystkiego, dlatego samemu robi sie działania poza Policyjne.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Maturę zdało 80 proc. wszystkich tegorocznych absolwent
Brawo Biecz!!!!!!!
Gratulacje
00:18, 2025-07-09
Ostrzeżenie drugiego stopnia dla miejscowości Gorlice i
To jest ostrzeganie czy może zastraszanie?
???
22:15, 2025-07-08
Zmarł biskup pomocniczy senior diecezji ta
Doszło do takich czasów, że do Wiernych przychodzi zawiadomienie z Kurii że mogą udzielić nieobowiązkowo Sakramentu Świętego.
Matka
21:47, 2025-07-08
Zmarł biskup pomocniczy senior diecezji ta
To Nasz Biskup bo pochodził z Bobowej.
On
21:32, 2025-07-08
6 0
Nie, ta mapa nie działa. Ani policja, ani straż miejska nic nie robi, aby wyeliminować zgłaszane problemy.
Z patologią, która w weekendy urządza sobie wyścigi i piłuje swoje rzęchy do pierwszej w nocy też nic nie robią. Czyżby tu w grę wchodziły koleżeńskie układy patusów z funkcjonariuszami? Nie wiem, choć się domyślam.
2 1
XD- Skoro statystyki sie zgadzaja to znaczy ze działa.