W serwisie internetowym Krajowej Rady Komorniczej pojawiły się nowe ogłoszenia z naszego regionu. Sprawdźcie, co tym razem będzie można wylicytować.
Nieruchomość została oszacowana na kwotę: 251 437,00 zł.
Cena wywoławcza wynosi ¾ oszacowania nieruchomości: 188 577,75 zł.
Rękojmia w wysokości 10% wartości oszacowania: 25 143,70 zł.
► Nazwa ruchomości: Wanna metalowa, wartość szacunkowa: 8 979,00 zł, cena wywoławcza: 6 734,25 zł
► Nazwa ruchomości: Zbiornik nierdzewny (x2), wartość szacunkowa: 16 482,00 zł, cena wywoławcza: 12 361,50 zł
► Nazwa ruchomości: Zbiornik stalowy, wartość szacunkowa: 20 418,00 zł, cena wywoławcza: 15 313,50 zł
► Nazwa ruchomości: Linia produkcyjna do degamingu, wartość szacunkowa: 214 020,00 zł, cena wywoławcza: 160 515,00 zł
► Nazwa ruchomości: Agregat pompowy Etanorm, wartość szacunkowa: 22 632,00 zł, cena wywoławcza: 16 974,00 zł
► Nazwa ruchomości: Agregat pompowy SEEPEX, wartość szacunkowa: 21 771,00 zł, cena wywoławcza: 16 328,25 zł
► Nazwa ruchomości: Waga elektroniczna 1,5 x 2 m do 3 t., wartość szacunkowa: 1 599,00 zł, cena wywoławcza: 1 199,25 zł
Ruchomości będące przedmiotem niniejszej licytacji można oglądać w terminie dwóch tygodni poprzedzających dzień licytacji.
Cena wywołana wynosi trzy czwarte sumy oszacowania, a przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.
Szczegóły o licytacjach komorniczych można znaleźć w Serwisie Internetowym Krajowej Rady Komorniczej.
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Więcej przystanków na ŁOKIETKA ! W Austrii autobusy jeżdżą nie pod takie góreczki i dają radę. Można puścić je odwrotnie przez Pocieszkę w dół i zrobić więcej przystanków. Koniecznie przy Działkach !!!
Łookietek
10:12, 2026-05-21
Areszt dla 25-latka z Gorlic. Śledczy zabezpieczyli nar
A na Komendzie kiedy będzie porządek ? Wszyscy wiedzą o CIOCI i jej mężu i nic nie robicie u siebie. Nikt wam już nie wierzy.
Wojna i pokój
09:57, 2026-05-21
Rewitalizacja 3 Maja w Gorlicach. Kiedy ruszą prace w c
Jak komus sie mowi ze Gorlice leza przy drodze Krajowej lub drogach Wojewodzkich, to ludzie robia sobie w oczy kpiny i pytaja sie, czy w ogole widzialem te drogi? i bym sie nie osmieszal ! Bo na tych drogach to ciezko zawrocic nawet rowerem.
Gorliczan,
07:17, 2026-05-21
Walczymy o defibrylatory! Zagłosuj na swoją gminę