Wiadomości z regionu

Zamknij
Zobacz!

Tanio jak u komornika. Sprawdźcie, co będzie można wylicytować lada dzień!

Barbara Ćmiech Barbara Ćmiech 12:05, 07.10.2024 Aktualizacja: 21:26, 28.09.2025
2 Tanio jak u komornika. Sprawdźcie, co będzie można wylicytować lada dzień! fot. ilustracyjne/pixabay.com

W serwisie internetowym Krajowej Rady Komorniczej pojawiły się cztery nowe ogłoszenia z naszego regionu. Tym razem chodzi o nieruchomość i grunty w Gorlicach i Kobylance

 

9 października o godz. 10.30 w budynku Sądu Rejonowego w Gorlicach rozpocznie się druga licytacja komornicza nieruchomości zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym o pow. użytkowej  160,19 m2 położonej w miejscowości Gorlice, stanowiącej własność dłużników po 1/2 części.

Nieruchomość oszacowana została na kwotę: 436 598,00 zł, zaś cena wywoławcza wynosi 2/3 wartości oszacowania nieruchomości i wynosi: 291 065,33 zł.

Rękojmia w wysokości 10% wartości oszacowania wynosi: 43 659,80 zł.

21 listopada o godz. 10 rozpocznie się pierwsza licytacja komornicza w drodze licytacji elektronicznej ułamkowej (20/120) części nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym położonej przy ulicy Korczaka w Gorlicach.

Nieruchomość oszacowana została na kwotę: 36 483,33 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 27 362,50 zł.  

Rękojmia w wysokości 10% wartości oszacowania wynosi: 3 648,33 zł.

21 listopada o godz. 11 rozpocznie się pierwsza licytacja komornicza w drodze licytacji elektronicznej ułamkowej (20/120) części nieruchomości gruntowej niezabudowanej o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną przy ulicy Korczaka w Gorlicach.

Grunt został oszacowany na kwotę: 43 516,67 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 32 637,50 zł. 

Rękojmia w wysokości 10% wartości oszacowania wynosi: 4 351,67 zł

21 listopada o godz. 12 rozpocznie się pierwsza licytacja komornicza w drodze licytacji elektronicznej ułamkowej (1/2) części nieruchomości gruntowej niezabudowanej o przeznaczeniu leśnym w Kobylance.

Grunt został oszacowany na kwotę: 965,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 723,75 zł. 

Szczegóły o licytacjach komorniczych można znaleźć w Serwisie Internetowym Krajowej Rady Komorniczej.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

MarioMario

3 3

Nie kupilbym tego. To krzywda ludzka. Panstwo dusi coraz wiecej ludzi

19:24, 07.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

No No

3 1

Co ty powiesz, krzywda ludzka, a to ciekawe, przecież kapitalizm to najwspanialszy ustrój polityczny na świecie a ty narzekaz, opanuj się przecież wszyscy tego chcieli.

21:10, 07.10.2024

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%