Wiadomości z regionu

Zamknij
Zobacz!

Licytacje komornicze. Pod młotek trafiło mieszkanie w atrakcyjnej cenie

. 14:30, 26.10.2023 Aktualizacja: 13:41, 16.10.2025
5 Licytacje komornicze. Pod młotek trafiło mieszkanie w atrakcyjnej cenie fot. ilustracyjne / pixabay.com

W serwisie internetowym Krajowej Rady Komorniczej znowu pojawiło się nowe ogłoszenie z naszego regionu. 
 

22 listopada o godz. 12 w budynku Sądu Rejonowego w Gorlicach odbędzie się pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego na osiedlu Magdalena, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: SM Małopolska.

Opis nieruchomości: lokal mieszkalny położony na III piętrze budynku mieszkalnego o pow. użytkowej 34,80 m² składający się z kuchni, łazienki, przedpokoju, dwóch pokoi.

Suma oszacowania wynosi: 177 tys. złotych.

Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi: 132 tys. 750 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę: 17 tys. 700 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją będzie można oglądać wyżej wymienioną nieruchomość.

Więcej informacji: TUTAJ

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

krokodyllokrokodyllo

2 2

Wywołać to możesz ducha na seansie spirytystycznym.

15:15, 26.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Prezes Prezes

2 10

Już 4 mieszkania tak kupiłem i sprzedałem z dużym zyskiem haha

16:39, 26.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Tony HowkTony Howk

21 0

A potem mama Cię obudziła i powiedziała że trzeba wstawać do szkoły.

18:16, 26.10.2023

KozakKozak

7 4

Lichwa, nieuczciwe wzbogacenie sie kosztem blizniego, nie poplaca ! Oddasz lichwiarzu cztery razy wiecej w stosunkowo krotkim czasie ! Gorlicka kasta ma sie dobrze ? Ziobro nie zdazyl Was sedziowie, prokuratorzy, komornicy gorlickiej kasty sprawiedliwie osadzic ? My z Boza pomoca zdazymy ! Juz wkrotce !

22:12, 26.10.2023

KKKKKK

2 8

Do Kozak....Jakoś nie zdążyliście 15.10 a teraz już za późno

07:14, 27.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz