Zamknij
REKLAMA

"Osobliwości ziemi gorlickiej". Przedsięwzięcie MDK w Gorlicach.

10:20, 20.05.2022 | .
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/pixabay/Bessi
REKLAMA

XII Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Osobliwości ziemi gorlickiej", który odbył się pod honorowym patronatem Starosty właśnie został rozstrzygnięty.

Jak podają organizatorzy przedsięwzięcie przeprowadzone zostało w dwóch formułach tematycznych: „Osobliwości ziemi gorlickiej” i „Moja najlepsza fotografia”.

Biorący udział w konkursie uczniowie podzieleni zostali na poszczególne kategorie wiekowe:

  • uczniowie szkół podstawowych;
  • uczniowie szkół ponadpodstawowych;
  • uczniowie specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych.

W celu oceny oraz wyłonienia zwycięskich fotografii organizatorzy utworzyli specjalne jury, które pod przewodnictwem Wacława Bugno tworzyli: Jacek Kosiba – artysta fotografik, Wojciech Haberek – instruktor MDK.

Łącznie w konkursie udział wzięło 175 fotografii mieszkańców naszego powiatu

Wręczonych zostało 16 nagród i 8 wyróżnień.

Protokół z posiedzenia komisji zawierający szczegółowy wykaz nagrodzonych i wyróżnionych autorów: 

Formuła: „Osobliwości ziemi gorlickiej” – w kategorii wiekowej klas I-III szkół podstawowych nagród i wyróżnień nie przyznanoKategoria wiekowa: klasy IV-VIII

Nagrody:

  1. Kornelia Pater - MZS Nr 4 w Gorlicach
  2. Michał Ściborski - MZS Nr 4 w Gorlicach
  3. Krzysztof Wędrychowicz - SP w Ropicy Polskiej
  4. Franciszek Mazur - SP w Ropicy Polskiej
  5. Szymon Orzechowski - SP w Ropicy Polskiej
  6. Mateusz Burkot - SP w Ropicy Polskiej
  7. Antoni Wisłocki - MZS Nr 5  w Gorlicach

Wyróżnienia:

  1. Kornelia Pater - MZS Nr 4 w Gorlicach
  2. Ewa Moroń - ZSP w Sękowej
  3. Wiktoria Masztafiak - SP w Ropicy Polskiej
  4. Emilia Karp - SP  w Ropicy Polskiej

Kategoria wiekowa: szkoły ponadpodstawowe

Nagrody

  1. Natalia Michalik - ZSZ w Bieczu
  2. Martyna Sołtysiak - ZSZ w Bieczu
  3. Gabriela Data - ZSZ w Bieczu
  4. Michał Smoszna - ZS Nr 1 w Gorlicach

Kategoria: Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze

Nagrody:

  1. Karolina Kotowicz - Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Szymbarku

Wyróżnienia:

  1. Aneta Skrzypniak - Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Szymbarku

Formuła: „Moja najlepsza fotografia” – w kategorii wiekowej klas I-III szkół podstawowych nagród i wyróżnień nie przyznano

Kategoria wiekowa: Klasy IV-VIII

Nagrody:

  1. Zuzanna Malinowska - MZS Nr 6 Gorlicach
  2. Zuzanna Jajko - MZS Nr 4 w Gorlicach
  3. Michał Ściborski - MZS Nr 4 w Gorlicach

Wyróżnienia:

  1. Anna Moroń - ZSP w Sękowej
  2. Witold Wałęga - MZS Nr 6 im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej w Gorlicach

Kategoria wiekowa: szkoły ponadpodstawowe

Nagrody:

  1. Adrian Laskoś - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach

Wyróżnienia:

  1. Weronika Nabożna - I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcą konkursu!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%