Zamknij

Pierwszaki z miejskich podstawówek otrzymały czytelnicze prezenty! [FOTO]

14:51, 18.09.2023 . Aktualizacja: 13:04, 19.09.2023
Skomentuj fot. Hubert Siarkowicz / Gorlice24 fot. Hubert Siarkowicz / Gorlice24

Na uczniów pierwszych klas, którzy odwiedzają gorlicką książnicę razem ze swoimi wychowawcami, czeka nie lada niespodzianka. W czasie uroczystego pasowania na czytelnika najmłodsi uczniowie miejskich szkół otrzymują czytelnicze prezenty!  

 W Bibliotecznym Worku Rozmaitości dzieciaki znajdą dyplom oraz gadżety z logo projektu, takie jak: bawełniany plecak, długopis, notes i książkowy upominek.

Już dzisiaj (18 września) Miejską Bibliotekę Publiczną w Gorlicach odwiedzili najmłodsi uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół nr 6. Dokładnie 25 dzieciaków zostało obdarowanych czytelniczymi prezentami.

Uczniowie zwiedzili miejską książnicę – byli w Wypożyczalni i Czytelni Dla Dzieci i Młodzieży oraz w sali odczytowej Pod Sową. Odpowiadali też na literackie zagadki, z którymi poradzili sobie doskonale!

Akcja „Biblioteczny Worek Rozmaitości” organizowana jest w ramach projektu „Czytanie — jestem na tak!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Patronem medialnym akcji jest portal Gorlice24.pl.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%