Zamknij
REKLAMA

Gorliczanka napisała doskonały przewodnik. Spotkanie autorskie za kilka dni

11:56, 02.02.2023 . Aktualizacja: 11:57, 02.02.2023
Skomentuj fot. materiały promocyjne / MBP w Gorlicach fot. materiały promocyjne / MBP w Gorlicach

Dokładnie za tydzień, w czwartek (9 lutego) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach odbędzie się spotkanie autorskie z Izabelą Kiwior połączone z promocją książki „Szlakami polskich parków narodowych”.
 

Kiedy idziesz tam, gdzie kieruje cię serce, zobaczysz znacznie więcej niż tylko piękno otaczającego cię świata.

Izabela Kiwior jest gorliczanką, ale obecnie mieszka w Krakowie. Skończyła filologię germańską na Uniwersytecie Rzeszowskim i język niemiecki biznesowy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie pracuje jako lektor języka niemieckiego oraz doradca do spraw szkoleń i treningów w niemieckiej firmie.

Izę często można spotkać w górach, posiada również umiejętności w zakresie nurkowania potwierdzone stopniem CMAS**. Ponadto od lat trenuje karate kyokushin.

W 2017 roku postanowiła wyruszyć w podróż. Zaufała swojej intuicji i postawiła sobie konkretny, choć nieco szalony cel – w dwa lata zwiedzić wszystkie parki narodowe w Polsce. Gdy podejmowała to wyzwanie, nie przypuszczała, że rozpoczęta wędrówka pozwoli jej odkryć to, co w życiu najcenniejsze.

Szlakami polskich parków narodowych to książka, w której autorka udowadnia, że dzięki obcowaniu z naturą można poznać samego siebie i budować cenne relacje z innymi ludźmi. Jednocześnie jest to fascynująca opowieść o bogactwie przyrodniczym Polski, pozwalającym poczuć i docenić prawdziwą wolność.


Źródło info: MBP w Gorlicach

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

FKFK

7 0

Super nawet zamówilem:) 15:44, 02.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%