Zamknij

Piłka nożna - jak przewidzieć wynik pod wysoki kurs

10:53, 22.05.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 10:54, 22.05.2023

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina wśród typerów, a jej dodatkową zaletą jest fakt, że stosunkowo łatwo w futbolu trafić na typy, opatrzone naprawdę solidnymi kursami. Podpowiadamy, jak skutecznie obstawiać piłkarskie typy z wysokimi współczynnikami i do jakich wskazówek się stosować, by liczba trafionych kuponów na Premier League czy Bundesligę była jak największa.

Zakłady bukmacherskie już dawno przestały być zwykłym sposobem na popołudniowy czy weekendowy relaks. Coraz częściej przybierają one formę systemu na prosty i długotrwały zarobek (https://www.legalsport.pl/vademecum/poradnik-gracza/jak-obstawiac-pilke-nozna/) . Dlatego też bardzo często zdarza się, że gracze próbują tworzyć, chociażby pojedyncze kupony typu „singiel” z wysokimi współczynnikami, dzięki którym mogą szybko podbudować swój bankroll. Takich selekcji najłatwiej szukać wśród typów na piłkę nożną - również dlatego, że ta dyscyplina jest u bukmacherów obudowana zdecydowanie najszerszą i najbardziej różnorodną ofertą zakładów.

Taka strategia nie należy do najłatwiejszych, w związku z tym warto zapoznać się z podstawowymi zasadami, które zdecydowanie ułatwiają tego typu grę w dłuższej perspektywie. No i oczywiście gwarantują porządny zysk, pełniący rolę dodatku do comiesięcznej pensji.

Mogłoby się wydawać, że obstawianie wysokich kursów zarezerwowane jest tylko i wyłącznie dla doświadczonych typerów, ale w rzeczywistości nawet początkujący obstawiający mogą korzystać z tej niezwykle ważnej w kontekście potencjalnych zysków strategii. Wystarczy, że tacy gracze na co dzień będą stosować się do z góry ustalonych zasad. Wówczas mają spore szanse, aby skutecznie typować wysokie współczynniki. Najważniejsze z nich to:

  • Poszerzaj swoją wiedzę o futbolu
  • Bazuj na statystykach
  • Prowadź własne analizy bukmacherskie
  • Korzystaj z systemów bukmacherskich

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że to tylko zwykłe słowa, dlatego też bez zbędnego przedłużania - sprawdźmy, jak możemy sobie pomóc przy typowaniu futbolowych meczów z wysokimi kursami!

Jak i gdzie szukać wysokich kursów na piłkę nożną?

Postaw na sprawdzone metody…Zanim w ogóle zasiądziemy przed ekrany swoich komputerów czy laptopów w celu wyszukania meczów pod single gwarantujące wysokie wygrane, warto w pierwszej kolejności zaznajomić się z opiniami tak zwanych influencerów, którzy bardzo często są po prostu byłymi piłkarzami czy trenerami. Dzięki temu wiedzą na temat futbolu trochę więcej i w efekcie potrafią wyciągać, niczym asy z rękawa, tak zwane valuebety. Jeżeli przetrząśniemy już gazety oraz Internet od dołu do góry i znajdziemy wszystkie potrzebne opinie oraz informacje, to w drugiej kolejności warto zasiąść do oferty bukmacherskiej i samemu spróbować wybrać najbardziej rozsądne opcje, które będą wartością dodaną do naszych zakładów. Jak to zrobić?

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że wyszukiwanie typów o wysokich kursach może wydawać się czasochłonne oraz skomplikowane, ale tak de facto taki obraz wyłania się tylko i wyłącznie w momencie, gdy patrzymy na to wszystko z zewnątrz. Tak naprawdę wystarczy kilka trików oraz prostych rozwiązań i wszystko staje się o niebo łatwiejsze oraz klarowniejsze. Jednym z nich jest połączenie własnej wiedzy (im więcej myślicie o sporcie i się go uczycie, tym większą z czasem zyskujecie wiedzę, więc nie warto się zrażać po niepowodzeniach) z podstawowymi statystykami, jak chociażby zestawienie historii bezpośrednich pojedynków – H2H. Taki prosty zabieg powoduje, że gracze poniekąd automatycznie naprowadzają się na rozsądne i nieraz bardzo opłacalne typy. Przykładem może być na przykład finał Ligi Europy pomiędzy Olympique Marsylia a Atletico Madryt, który można było grać tak zwaną dwójką w handicapie.

Ponadto, prowadźcie swoje własne analizy bukmacherskie. Dzięki takiemu zabiegowi będziecie nie tylko na bieżąco z najważniejszymi informacjami sensu stricto bukmacherskimi, ale również z dużą łatwością będzie przychodzić Wam przewidywanie przebiegu boiskowej rywalizacji od strony taktycznej. A uwierzcie na słowo, że przyda się to Wam niejednokrotnie i z czasem na pewno to docenicie. Może się zdarzyć tak, że za jej pomocą odnajdziecie na przykład ukrytego wśród wszystkich bukmacherskich typów i podtypów świetnego surebeta, który napędzi Wasz bukmacherski budżet. Wówczas na pewno pozytywnie ocenicie rolę analizy bukmacherskiej, o której więcej możecie przeczytać w tym miejscu.

Jeżeli jesteśmy przy wysokich kursach, to warto także wspomnieć o tym, że najczęściej gra się je, jako tak zwane single, a więc nie obudowuje się ich dodatkowymi typami. Jest to najczęściej wykorzystywana przez obstawiających metoda, ale oczywiście niejedyna. Niektórzy gracze wykorzystują mecze z okazałymi współczynnikami do przeróżnych systemów bukmacherskich lub próbują je puszczać, jako zakłady systemowe, dzięki którym nie trzeba mieć na kuponie trafionych wszystkich selekcji.

Podsumowując, jeżeli chcecie poprawnie typować spotkania o wysokich kursach, przeważnie przekraczających granicę 4.00, to musicie pamiętać, że najważniejsze w tym wszystkim jest przygotowanie od strony merytorycznej. Dzięki niemu będziecie mogli dostrzec więcej, a co za tym idzie łatwiej Wam będzie zaryzykować jakąś część Waszego bukmacherskiego budżetu. Poza tym, warto do tego podejść poważnie, albowiem nie da się ukryć, że taka metoda może w dłuższej perspektywie przynieść całkiem rozsądne korzyści finansowe, o które tak zaciekle walczą wszyscy typujący zakłady wzajemne.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%