Zamknij
REKLAMA

Glinik Winter Cup 2023 za nami! [FOTO]

09:38, 15.03.2023 . Aktualizacja: 09:38, 15.03.2023
Skomentuj Fot. Gorlice24.pl Fot. Gorlice24.pl

W miniony weekend 11-12 marca w hali OSiR w Gorlicach GKS Glinik Gorlice zorganizował kolejną już edycję corocznego turnieju halowego dla dzieci Glinik Winter Cup 2023, tym razem już w międzynarodowej obsadzie.

W sobotę rywalizowali młodsi piłkarze w kategorii Żak, w niedzielę ich starsi koledzy w kategorii Orlik. Emocji było co nie miara a żywiołowy doping kibiców pozwolił dzieciom rozegrać zawody w niesamowitej atmosferze.

Oprócz drużyn gospodarzy udział w rozgrywkach wzięły: Partizan Bardejov, Svidnik, FS Humenne, KS Podhalanin Biecz, CKM+ Sport Mielec, Beskidzka Akademia Piłkarska, UKS Szóstka Jasło i LKS Zagórzany. W obydwóch kategoriach triumf wywalczyła Beskidzka Akademia Piłkarska. Reprezentanci Akademii Piłkarskiej PGE GKS Glinik Gorlice zajęli 3 miejsce w sobotę i 2 miejsce w niedzielę.

[CGK]450[/CGK]

Każdy uczestnik otrzymał medal i upominek, najlepsze trzy drużyny okolicznościowe puchary, dodatkowo statuetki dla najlepszych zawodników, strzelców i bramkarzy w poszczególnych kategoriach. Dzięki firmom Weronica, Wysowianka i Chili młodzi adepci futbolu mieli zapewnioną smaczny i pożywny poczęstunek.

Dekoracji zawodników w pierwszym dniu turnieju dokonał Burmistrz Miasta Rafał Kukla a w drugim dniu Prezes GKS Glinik Gorlice Paweł Szarowicz. Tym turniejem halowym żegnamy powoli zimę i będziemy powoli sukcesywnie przechodzić z treningami, turniejami i rozgrywkami na boiska trawiaste. A w tym roku szykuje się kilka naprawdę dużych imprez turniejowych o których będziemy na bieżąco Państwa oczywiście informować.

[FOTORELACJA]2104[/FOTORELACJA]

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%