Zamknij

Glinik zmierzył się z trzecioligowcem z Dębicy

Piotr BoczońPiotr Boczoń 18:14, 15.01.2023 . Aktualizacja: 18:18, 15.01.2023
Skomentuj Fot. GKS Glinik Gorlice Fot. GKS Glinik Gorlice

Biało-niebiescy rozpoczęli w sobotę (14.01.) serię sparingów w trakcie zimowej przerwy. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało na wyjeździe, a rywalem była Wisłoka Dębica - zespół grający z III lidze.

Pierwszy gwizdek zawodnicy usłyszeli punktualnie o 12:00. Grająca w wyższej lidze drużyna wygrała, choć nie było to zwycięstwo z dużą przewagą - mecz zakończył się wynikiem 2:1. Bramkę dla Glinika zdobył Kacper Piotrowski.

W rozgrywanych sparingach nie chodzi jednak tylko o wynik, ten nie ma tutaj większego znaczenia. Najważniejsze tutaj jest przygotowanie do rundy wiosennej, którą poopieczni Tomasza Wacka rozpoczną już za dwa miesiące spotkaniem z Popradem Muszyna

W sparingowym meczu z z Wisłoką Dębica GKS Glinik zagrał w składzie: Harwat, Matuszyk, Gazda, Myśliwy, Dąbrowski, Gogola, Drąg, Świechowski, Mituś, Buś, Śliwa, a także Czochór, Martuszewski, Gryboś, Stój, Piotrowski i Juszczak.