Zamknij

Kobylanka. Siatkarze z Radomia zgarnęli Złoty Kiwon [FOTO]

Piotr Boczoń Piotr Boczoń 01:59, 24.09.2022 . Aktualizacja: 11:25, 24.09.2022
Skomentuj Fot. Piotr Boczoń / Gorlice24 Fot. Piotr Boczoń / Gorlice24

W Kobylance przez dwa dni rywalizowali siatkarze w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Złotego Kiwona. W Piątek rozegrane zostały finałowe spotkania.

W dwudniowym turnieju rywalizowało 6 drużyn, zarówno z kraju jak i z zagranicy. Niestety nie dotarła drużyna z Turcji, jednak pojawiły się ekipy ze Słowacji, Węgier i Serbii. Od początku jednak śmiało można przyznać był W.K.S. Czarni Radom, drużyna grająca nieprzerwanie od 9 sezonów w Plus Lidze. 

W finałowym meczu siatkarze z Radomia zmierzyli się ze Słowakami z Preszowa. Obie drużyny zaprezentowały świetną grę, która przyciągnęła na trybuny hali sportowej w Kobylance komplet kibiców. Zgodnie z przewidywaniami to Czarni okazali się najsilniejszym składem i finałowy mecz wygrali 3:0. Na sam koniec zapewnili jednak sporo emocji i kibice mieli okazję zobaczyć kilka piłek meczowych.

 VK MIRAD UNIPO Presov zajął drugie miejsce w Turnieju.

 VK MIRAD UNIPO Presov zajął drugie miejsce w Turnieju.

Na finałowym spotkaniu wśród gości znaleźli się parlamentarzyści: senator Wiktor Durlak, posłanki Barbara Bartuś i Elżbieta Zielińska. Wspólnie m.in. z Janem Przybylskim, wójtem Gminy Gorlice, która była organizatorem wydarzenia oraz Marią Gubałą, starostą powiatu gorlickiego, wręczyli wyróżnienia dla najlepszych zawodników oraz nagrodę główną, czyli Puchar Złotego Kiwona.

Puchar Złotego Kiwona zdobyła drużyna Cerrad Enea Czarni Radom.

Puchar Złotego Kiwona zdobyła drużyna Cerrad Enea Czarni Radom.

Dla wszystkich drużyn turniej był okazją do rozegrania sparingów przed rozpoczynającym się wkrótce sezonem ligowym. Po meczy przyszedł czas na zdjęcia, do najwyższych zawodników o wzroście sporo ponad 200cm ustawiały się wręcz kolejki. Nie zabrakło też rozdania piłek z autografami siatkarzy - dwie na trybunu "posłali" trenerzy finałowych drużyn.

Zdjęcia z czwartku (22.04.):

[FOTORELACJA]1851[/FOTORELACJA]

Zdjęcia z finałowego meczu (23.04.)

[FOTORELACJA]1852[/FOTORELACJA]

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%